Действующий Трудовой кодекс в Украине был принят еще в 1971 году. С тех пор произошло множество изменений в политической, экономической и социальной сферах. Именно поэтому Трудовой договор требовал изменений и нового подхода к урегулированию отношений работодателя и работника. Еще одной причиной принятия нового трудового кодекса является либерализация визового режима в ЕС с целью адаптации законодательства к европейским нормам и правилам. Именно поэтому 5 ноября 2015 года Верховной радой Украины был принят новый проект законов, который поддержали большинство депутатов.
Итак, к основным изменениям в законе о труде относятся:
Говоря о преимуществах нового кодекса, необходимо отметить, что значительные преобразования в лучшую сторону для работников, благодаря увеличенному отпуску и обязательному письменному оформлению трудового договора. К преимуществам со стороны работодателей в кодексе можно отнести возможность приема соискателей со свободным графиком посещения, а также внештатных работников, на которых всегда не хватает места в офисе и ресурсов, возможность тщательного дополнительного контроля за рабочим персоналом, защита личных информационных данных и тайн компании. интернет-магазин канцтоваров agat97
Как и любой ново принятый закон в Трудовой кодекс 2015 еще будут вноситься поправки и изменения.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.