Слова володіють великою силою – вони можуть надихнути, а можуть і знищити. Сьогодні ми згадуємо найкращі вислови «яблучного» генія, які можуть тільки прекрасне – надихати і мотивувати. Jobs.ua підготував для вас найкращі цитати Стіва Джобса, який 5-го жовтня 2011-го року після тривалої боротьби з виснажливою хворобою пішов із життя у віці п’ятдесяти шести років.
Цей чоловік прожив видатне життя, хоч і небагато по часу, як за людськими мірками. Так, він не встиг розміняти навіть сьомий десяток, але мільярди людей в світі знають його ім’я. І, схоже на те, знатимуть завжди, бо після себе він залишив впізнаваний «яблучний» бренд і безліч інновацій. Світ запам’ятав його як затятого перфекціоніста, для якого бездоганне втілення якості продукту і його дизайну – це була окрема релігія.
На жаль, навіть великі статки не порятують від смертельної недуги. Ми живемо у той час, коли людство ще не навчилося долати складні форми раку, а Джобсу діагностували саме таку форму онкозахворювання. Але, як стверджує давня мудрість, ми живемо у цьому світі до тих пір, поки живе пам’ять про нас, поки хтось ще вимовляє наше ім’я. Що ж, забуття Стіву Джобсу в цьому столітті – та й у кількох наступних як мінімум – точно не загрожує.
Буває таке, що опускаються руки, і нічого не хочеться робити. Коли настає важкий період у житті, давайте згадувати щось добре і хороше, щоб знаходити сили іти далі. І до цього доброго і хорошого хочеться віднести мотивуючі цитати Стіва Джобса.
Великий натхненник Apple говорив, що «пройдений шлях і є нагородою». В цьому великому вислові криються основи мудрості східної філософії, бо мудреці Сходу здавна вважали і добре знали те, що не ціль передусім є нагородою, а пройдений до неї шлях. Бо тільки так можна пізнати себе, і, пізнаючи себе, самовдосконалюватися і досягати значних вершин.
Джобс був прихильником простих рішень. Як результат цього, на світ з’явилися його технічні «плоди» – елегантні, витончені, довершені в плані естетики дизайну. Але ця геніальна простота прийшла як результат його наполегливості і вдумливих роздумів. От що він зазначає з цього приводу: «Але якщо продовжити думати далі, якщо заглибитися у проблему, якщо шар за шаром злущити лушпиння, ніби чистиш цибулю, то тоді прийдеш до найбільш елегантного і простого рішення. В більшості людей просто не вистачає на це зусиль або часу».
Гарно Стів Джобс також зауважив про самоповагу: «Робота займає велику частину вашого життя, тому єдиний шлях до самоповаги – робити те, що ви вважаєте вартим значних зусиль. А єдиний спосіб здійснити таку роботу – це любити те, чим ви зайняті. Не падайте духом!»
Складно не погодитися з такими чудовими і мотивуючими цитатами. Так, нам не світить винайти нове чудо технічної інженерії, надати йому ультра елегантного дизайну і привабливості, але кожен з нас може відповідально і з любов’ю робити нашу щоденну роботу, і щодня «лягати спати і думати, що сьогодні ти зробив справжнє диво – ось що для мене важливо».
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.