Слова володіють великою силою – вони можуть надихнути, а можуть і знищити. Сьогодні ми згадуємо найкращі вислови «яблучного» генія, які можуть тільки прекрасне – надихати і мотивувати. Jobs.ua підготував для вас найкращі цитати Стіва Джобса, який 5-го жовтня 2011-го року після тривалої боротьби з виснажливою хворобою пішов із життя у віці п’ятдесяти шести років.
Цей чоловік прожив видатне життя, хоч і небагато по часу, як за людськими мірками. Так, він не встиг розміняти навіть сьомий десяток, але мільярди людей в світі знають його ім’я. І, схоже на те, знатимуть завжди, бо після себе він залишив впізнаваний «яблучний» бренд і безліч інновацій. Світ запам’ятав його як затятого перфекціоніста, для якого бездоганне втілення якості продукту і його дизайну – це була окрема релігія.
На жаль, навіть великі статки не порятують від смертельної недуги. Ми живемо у той час, коли людство ще не навчилося долати складні форми раку, а Джобсу діагностували саме таку форму онкозахворювання. Але, як стверджує давня мудрість, ми живемо у цьому світі до тих пір, поки живе пам’ять про нас, поки хтось ще вимовляє наше ім’я. Що ж, забуття Стіву Джобсу в цьому столітті – та й у кількох наступних як мінімум – точно не загрожує.
Буває таке, що опускаються руки, і нічого не хочеться робити. Коли настає важкий період у житті, давайте згадувати щось добре і хороше, щоб знаходити сили іти далі. І до цього доброго і хорошого хочеться віднести мотивуючі цитати Стіва Джобса.
Великий натхненник Apple говорив, що «пройдений шлях і є нагородою». В цьому великому вислові криються основи мудрості східної філософії, бо мудреці Сходу здавна вважали і добре знали те, що не ціль передусім є нагородою, а пройдений до неї шлях. Бо тільки так можна пізнати себе, і, пізнаючи себе, самовдосконалюватися і досягати значних вершин.
Джобс був прихильником простих рішень. Як результат цього, на світ з’явилися його технічні «плоди» – елегантні, витончені, довершені в плані естетики дизайну. Але ця геніальна простота прийшла як результат його наполегливості і вдумливих роздумів. От що він зазначає з цього приводу: «Але якщо продовжити думати далі, якщо заглибитися у проблему, якщо шар за шаром злущити лушпиння, ніби чистиш цибулю, то тоді прийдеш до найбільш елегантного і простого рішення. В більшості людей просто не вистачає на це зусиль або часу».
Гарно Стів Джобс також зауважив про самоповагу: «Робота займає велику частину вашого життя, тому єдиний шлях до самоповаги – робити те, що ви вважаєте вартим значних зусиль. А єдиний спосіб здійснити таку роботу – це любити те, чим ви зайняті. Не падайте духом!»
Складно не погодитися з такими чудовими і мотивуючими цитатами. Так, нам не світить винайти нове чудо технічної інженерії, надати йому ультра елегантного дизайну і привабливості, але кожен з нас може відповідально і з любов’ю робити нашу щоденну роботу, і щодня «лягати спати і думати, що сьогодні ти зробив справжнє диво – ось що для мене важливо».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.