Непросто зберігати продуктивність в кризові часи, хоча й критично важливо. Для себе, своєї сім’ї, громади, країни. Але якщо звичні способи знаття стресу після робочого дня вже не працюють для вас, чи просто не цікаві, чим себе зайняти тоді? Портал Jobs.ua пропонує добірку цікавих бюджетних і небюджетних занять та хобі для зняття стресу після роботи.
Ви знали, що в 2013-му році кубик Рубіка купували частіше, ніж його величність Айфон? Проста іграшка-головоломка, на перший погляд, але по-справжньому може захопити. Придбайте і спробуйте, тим паче, це недорого – найдешевший Кубик Рубіка обійдеться вам трохи більше 100 грн.
Навчіться складати на швидкість, спробуйте встановити власний рекорд. Укладіть з кількома друзями парі, хто зможе зробити це швидше. Додайте в такий спосіб трохи азарту, можна й приз спеціальний придумати. Наприклад, хто програв, фінансує поїздку в гори чи обід в ресторані. Що завгодно, на ваш вибір і смак.
Опанування фокусів з монетками чи картами теж можуть не на жарт захопити. Це чудовий спосіб для релаксу, а також для розвитку дрібної моторики. Хтозна, можливо з часом ви станете справжнім майстром цієї справи, як один з головних персонажів роману Стівена Кінга «Необхідні речі».
Справжні мурахи в скляних мурашниках можуть стати відрадою і втіхою для серця натураліста. Тим паче, догляд і спостереження за ними можна перетворити на справжнє медитативне заняття. І заодно порозмірковувати, як цим маленьким створінням вдалося вижити в суворих жорнах еволюції, коли безліч живих видів не витримали конкуренції з іншими і вимерли? А мурахи без проблем собі вижили і непогано почуваються на нашій планеті. Дивовижно, як вважаєте?
Вмієте ви малювати чи ні – це не має жодного значення, якщо ми говоримо про картини по номерах. Навіть якщо ви давно вже забули, як тримати пензлі в руці, бо шкільні уроки образотворчого мистецтва давно позаду. Всі ми так чи інакше художники в душі, і картини по номерах дадуть цю можливість: бодай трохи відчути себе художником.
Подаруйте собі та своїм рідним таку радість, скільки того життя?
Любите копирсатися в землі, вирощувати городину чи квіти? Тоді поставте собі цікаву ціль на цю весну – виростити якусь незвичну рідкісну квітку, за якою потрібен складний догляд. Або цікавий сорт кабачка чи помідора. Словом, тут теж можна проявити фантазію і порадувати себе оригінальним помідорчиком чи капустинкою. Все залежить від вашої фантазії і подекуди, звісно, від фінансів, бо рідкісні квітки можуть недешево коштувати. Але хіба це благородне заняття того не вартує?
Бьордвотчинг – цікаве заняття насправді. Ви здивуєтеся, скільки незвичних птахів живуть у вашій місцевості, або ж з’являються в перелітній період. «Полюйте» на них з фотоапаратом чи камерою смартфона, а найкращі фотографії публікуйте в інстаграмі. Так можна й цікавий акаунт створити, між іншим. Коротше, все у ваших руках. І в об’єктиві.
Яке з цих цікавих занять для зняття стресу після роботи вам припали до душі найбільше?
Українці все більше довіряють та перекладають певні робочі задачі чат-ботам, штучному інтелекту та автоматизації.
Деякі люди й справді народжуються надзвичайно обдарованими. Але правда полягає в тому, що креативні навички можна й треба розвивати, адже це запорука успіху – як у повсякденному житті, так і на робочому місці. У цій статті розповімо, як посилити творчі навички і розвинути креативність.
В цій статті ви знайдете відповіді на такі часті запити здобувачів: «Як підібрати вакансію для себе», «Як зрозуміти, яка вакансія мені потрібна», «Як зрозуміти, чи підходить ця вакансія саме мені», «На що орієнтуватисяобираючи місце роботи». Це про вас? Тоді читайте статтю до кінця.
Безпритульні тварини потребують нашої турботи та шукають люблячі родини. А допомогти в цьому можуть навіть діти! Запрошуємо дітлахів 7-17 років долучитися до благодійного онлайн ІТ-марафону «Допоможемо тваринам разом» від онлайн ІТ-академії для дітей GoITeens.
Онлайн-етикет – ніби й зрозуміла для багатьох людей річ, але тут є багато нюансів. Приміром, як коректно звертатися до колег онлайн при вирішенні робочих питань? Як правильно спілкуватися в чатах та при здійсненні відеодзвінків? Дізнаємося в цій статті.