Кроме того, существует спрос на специалистов с высоким уровнем квалификации, топ-менеджеров, а также экономистов, бухгалтеров, юристов, врачей с соответствующим опытом работы.
По данным ведомства, на 1 ноября текущего года Государственная служба занятости могла предложить 77,5 тыс. вакансий, в том числе – для рабочих – 35,7 тыс., для служащих – 29,3 тыс. и 12, 5 тыс. вакансий, не требующих специальной подготовки.
Напомним, ранее директор Государственного центра занятости Владимир Галицкий заявил, что во всех регионах Украины значительное количество предприятий нуждается в квалифицированных рабочих, в частности, в слесарях-ремонтниках, слесарях-инструментальщиках, электросварщиках и других. По его словам, не хватает сегодня также медицинских работников, учителей, продавцов как продовольственных, так и непродовольственных товаров. Много заявок сегодня поступает от работодателей на швей, поваров, водителей, трактористов, высококвалифицированных рабочих в области судостроения.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?