RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Рынок труда Украины
  5. Украинским чиновникам подняли оклады

Украинским чиновникам подняли оклады

10.05.2018 333Автор: Олександр Мавлідінов
Украинским чиновникам подняли оклады

Украинским чиновникам подняли оклады

10.05.2018     333Автор: 

Изменения структуры заработной платы государственных служащих, принятые Кабмином Украины в январе этого года, сегодня выглядят, примерно, так.

Согласно изменениям, внесенным в постановление правительства от 9.03.2006 №268, чиновники, проработавшие в органах власти свыше 3 лет, могут получить надбавку не более 10% текущего оклада.

К слову, столичный мэр и его коллеги-главы областных советов, получили установленный оклад в размере 15 400 гривен. Городские главы, управляющие населенными пунктами с населением, превышающим 1 000 000 человек – 12 200 грн.

В целом, градоначальникам в Украине оклады повысили до 9 800 и 11 900 гривен, в зависимости от того, какой идентификационной группе соответствуют, вверенные им города.

Jobs.ua напоминает своим читателям, что упомянутые выше изменения структуры зарплаты госслужащих, призваны ограничить возможность чиновников получать чрезмерно высокие премии и надбавки.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх