Изменения структуры заработной платы государственных служащих, принятые Кабмином Украины в январе этого года, сегодня выглядят, примерно, так.
Согласно изменениям, внесенным в постановление правительства от 9.03.2006 №268, чиновники, проработавшие в органах власти свыше 3 лет, могут получить надбавку не более 10% текущего оклада.
К слову, столичный мэр и его коллеги-главы областных советов, получили установленный оклад в размере 15 400 гривен. Городские главы, управляющие населенными пунктами с населением, превышающим 1 000 000 человек – 12 200 грн.
В целом, градоначальникам в Украине оклады повысили до 9 800 и 11 900 гривен, в зависимости от того, какой идентификационной группе соответствуют, вверенные им города.
Jobs.ua напоминает своим читателям, что упомянутые выше изменения структуры зарплаты госслужащих, призваны ограничить возможность чиновников получать чрезмерно высокие премии и надбавки.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.