Несмотря на запрет на торговлю украинскими сырами, в Москве магазины до сих пор "из-под прилавков" продают теперь уже подпольную продукцию. В связи с этим сотрудники Роспотребнадзора усилили проверки торговых точек и заведений общественного питания на наличие запрещенного сыра, сообщает ТСН.
В сообщении на сайте столичного управления ведомства говорится, что на территории Москвы с оборота продолжают изымать сыры производителей ООО "Лозовской молочный завод", Харьковская область, ЧП "Рось" филиал "Ахтырского сырокомбината" Сумская область, ОАО "Дубномолоко" Ровенской области.
Напомним, в феврале Украина более чем на половину сократила поставки сыра в Россию из-за претензий к качеству продукции со стороны санитарной службы. Роспотребнадзор закрыл рынок уже для семи производителей. Кроме ООО "Прометей", АО "Пирятинский сырзавод" и ООО "Гадячсыр", в список "запрещенных" попали Баштанский и Лозовской сырзаводы, "Бель Шостка Украина" и Хмельницкая маслосырбаза. 120 тонн украинского сыра было приостановлено на границе и не допущено на территорию России.
Тогда руководитель Роспотребнадзора, главный государственный санитарный врач России Геннадий Онищенко заявил, что украинский сыр не соответствует российским нормативам, поскольку в его составе якобы обнаружили пальмовое масло.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.