RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Украинцам приходится в три раза переплачивать на натуральную еду

Украинцам приходится в три раза переплачивать на натуральную еду

6.03.2012 751

Производители экологически чистых продуктов процветают - украинцы готовы переплачивать за действительно натуральные сок, молоко и сыр, а крупные торговые сети расчищают для них свои полки, пишет "Корреспондент".

Украинский рынок натуральных продуктов идет на взлет. В 2011 году его оборот превысил 50 млн грн. Это вдвое больше, чем годом раньше, и почти в десять раз больше, чем в докризисном 2008-м. Раньше купить органические продукты можно было только в немногочисленных специальных интернет-магазинах или на рынках.

Бизнесменам из еврозоны нравится торговать в Украине. Ведь пока - в основном из-за низкой конкурентной среды - здесь довольно высокая наценка. В Евросоюзе разница в ценах на обычные и органические продукты составляет 15-20%, в Украине, по подсчетам Андрея Коняшина, исполнительного директора Федерации органического движения Украины (ФОДУ), стоимость такой еды может быть на 300 % выше, чем у неорганических аналогов.

Десяток органических куриных яиц обойдется в 29 грн. - втрое дороже стандартного лотка. Литр “правильного” молока от органического производителя может стоить от 15 грн. до 40 грн., что в разы дороже обычного. Сыр без пальмового масла и примесей - 250 грн. за 1 кг.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх