Й, все таки, ми-українці, доволі щаслива нація. Та, перед тим, як хтось наважиться заперечити цей факт, повідомляємо, що про наявність такого щастя, свідчать, принаймні, данні останніх соціологічних опитувань.
На тлі «буремних часів» поширення пандемії коронавірусу та всіх супутніх «нещасть», які спіткали світ й Україну, зокрема, Jobs.ua намагався з’ясувати, чи приносить зараз справжнє задоволення нашим співвітчизникам та робота, якою вони наразі займаються.
Не секрет, що такі заходи, як карантинні паузи в житті та нормальному функціонуванні вітчизняного ринку праці, посилені складною економічною обстановкою, призвели до майже катастрофічних подій в професійному житті багатьох людей. Велика кількість українців або остаточно втратила роботу, або була вимушена скоротити власні здобутки чи шукати будь-якій підробіток в нових та незнайомих галузях.
Одна лише «дистанційка» вже встигла стати чималим випробуванням, як й для роботодавців, так й для найманих працівників, змушених навчатися працювати вдало в геть «домашніх умовах».
Незважаючи на доволі не простий «фон» обставин, редакція створила чергове опитування, запитав в українців : «Уявіть, що ваша сьогоднішня робота - зайняття на все ваше життя. Ваша думка?»
Чесно кажучи, маючи певні побоювання, щодо реальних обставин сьогодення, ми були готові побачити значно більшу цифру у статистиці, обраної відповіді, яка звучала: «Це "катастрофа" для мене - треба щось змінювати за будь-яку ціну». Проте, таких респондентів виявилося, лише 18% серед учасників опитування.
Сподіваємося, що в цих людей, ситуація із працевлаштуванням вже налагодилась або налагодиться найближчим часом, принаймні, надаючи людям шанс на очікування більш перспективного періоду заробітків.
38% працюючих українців. Які прийняли участь в дослідженні порталу, відповіддю обрали: «Не те, про що мріяв (ла), проте, цілком «сприйнятливе». Доволі високий відсоток наших співгромадян, вміє таки вирішувати виникаючи питання, та гідно переживати складні періоди.
44% з числа респондентів опитування, відповіли: «Добре, бо це робота моєї мрії», що може лише викликати радість за таких людей. До речі, такий чималий відсоток українців, які обрали саме цю відповідь, не лише свідчить про велику кількість натхнених власною справою, певним чином, щасливих людей, а й доводить правоту думок про те, що зайняття улюбленою справою може стати чи не єдиною умовою гармонічного існування людини, якому, як бачите, не може зашкодити ні яка пошесть чи інші тимчасові ускладнення.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.