UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

6.04.2021 732Автор: Олександр Мавлідінов
Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

6.04.2021     732Автор: 

Й, все таки, ми-українці, доволі щаслива нація. Та, перед тим, як хтось наважиться заперечити цей факт, повідомляємо, що про наявність такого щастя, свідчать, принаймні, данні останніх соціологічних опитувань.

На тлі «буремних часів» поширення пандемії коронавірусу та всіх супутніх «нещасть», які спіткали світ й Україну, зокрема, Jobs.ua намагався з’ясувати, чи приносить зараз справжнє задоволення нашим співвітчизникам та робота, якою вони наразі займаються.

Не секрет, що такі заходи, як карантинні паузи в житті та нормальному функціонуванні вітчизняного ринку праці, посилені складною економічною обстановкою, призвели до майже катастрофічних подій в професійному житті багатьох людей. Велика кількість українців або остаточно втратила роботу, або була вимушена скоротити власні здобутки чи шукати будь-якій підробіток в нових та незнайомих галузях.

Одна лише «дистанційка» вже встигла стати чималим випробуванням, як й для роботодавців, так й для найманих працівників, змушених навчатися працювати вдало в геть «домашніх умовах».

Незважаючи на доволі не простий «фон» обставин, редакція створила чергове опитування, запитав в українців : «Уявіть, що ваша сьогоднішня робота - зайняття на все ваше життя. Ваша думка?»

Чесно кажучи, маючи певні побоювання, щодо реальних обставин сьогодення, ми були готові побачити значно більшу цифру у статистиці, обраної відповіді, яка звучала: «Це "катастрофа" для мене - треба щось змінювати за будь-яку ціну». Проте, таких респондентів виявилося, лише 18% серед учасників опитування.

Сподіваємося, що в цих людей, ситуація із працевлаштуванням вже налагодилась або налагодиться найближчим часом, принаймні, надаючи людям шанс на очікування більш перспективного періоду заробітків.

38% працюючих українців. Які прийняли участь в дослідженні порталу, відповіддю обрали: «Не те, про що мріяв (ла), проте, цілком «сприйнятливе». Доволі високий відсоток наших співгромадян, вміє таки вирішувати виникаючи питання, та гідно переживати складні періоди.

44% з числа респондентів опитування, відповіли: «Добре, бо це робота моєї мрії», що може лише викликати радість за таких людей. До речі, такий чималий відсоток українців, які обрали саме цю відповідь, не лише свідчить про велику кількість натхнених власною справою, певним чином, щасливих людей, а й доводить правоту думок про те, що зайняття улюбленою справою може стати чи не єдиною умовою гармонічного існування людини, якому, як бачите, не може зашкодити ні яка пошесть чи інші тимчасові ускладнення.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору