UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

6.04.2021 741Автор: Олександр Мавлідінов
Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

Улюблена робота: задаток щастя та «панацея» від проблем

6.04.2021     741Автор: 

Й, все таки, ми-українці, доволі щаслива нація. Та, перед тим, як хтось наважиться заперечити цей факт, повідомляємо, що про наявність такого щастя, свідчать, принаймні, данні останніх соціологічних опитувань.

На тлі «буремних часів» поширення пандемії коронавірусу та всіх супутніх «нещасть», які спіткали світ й Україну, зокрема, Jobs.ua намагався з’ясувати, чи приносить зараз справжнє задоволення нашим співвітчизникам та робота, якою вони наразі займаються.

Не секрет, що такі заходи, як карантинні паузи в житті та нормальному функціонуванні вітчизняного ринку праці, посилені складною економічною обстановкою, призвели до майже катастрофічних подій в професійному житті багатьох людей. Велика кількість українців або остаточно втратила роботу, або була вимушена скоротити власні здобутки чи шукати будь-якій підробіток в нових та незнайомих галузях.

Одна лише «дистанційка» вже встигла стати чималим випробуванням, як й для роботодавців, так й для найманих працівників, змушених навчатися працювати вдало в геть «домашніх умовах».

Незважаючи на доволі не простий «фон» обставин, редакція створила чергове опитування, запитав в українців : «Уявіть, що ваша сьогоднішня робота - зайняття на все ваше життя. Ваша думка?»

Чесно кажучи, маючи певні побоювання, щодо реальних обставин сьогодення, ми були готові побачити значно більшу цифру у статистиці, обраної відповіді, яка звучала: «Це "катастрофа" для мене - треба щось змінювати за будь-яку ціну». Проте, таких респондентів виявилося, лише 18% серед учасників опитування.

Сподіваємося, що в цих людей, ситуація із працевлаштуванням вже налагодилась або налагодиться найближчим часом, принаймні, надаючи людям шанс на очікування більш перспективного періоду заробітків.

38% працюючих українців. Які прийняли участь в дослідженні порталу, відповіддю обрали: «Не те, про що мріяв (ла), проте, цілком «сприйнятливе». Доволі високий відсоток наших співгромадян, вміє таки вирішувати виникаючи питання, та гідно переживати складні періоди.

44% з числа респондентів опитування, відповіли: «Добре, бо це робота моєї мрії», що може лише викликати радість за таких людей. До речі, такий чималий відсоток українців, які обрали саме цю відповідь, не лише свідчить про велику кількість натхнених власною справою, певним чином, щасливих людей, а й доводить правоту думок про те, що зайняття улюбленою справою може стати чи не єдиною умовою гармонічного існування людини, якому, як бачите, не може зашкодити ні яка пошесть чи інші тимчасові ускладнення.

Читайте також

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


Часто шукають

↑ Вгору