RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Ищем вакансии
  5. Уникайте цих помилок при пошуку роботи

Уникайте цих помилок при пошуку роботи

13.02.2019 510Автор: Лоліта Платошкіна
Уникайте цих помилок при пошуку роботи

Уникайте цих помилок при пошуку роботи

13.02.2019     510Автор: 

Іноді молодому спеціалісту досить важко знайти роботу через нестачу досвіду пошуку роботи. В цій справі так само треба набити руку. Кваліфіковані спеціалісти так само дуже часто попадають у складні ситуації при пошуку роботи, бо від цього не застрахований ніхто. HR-ры та менеджери з персоналу рекомендують ретельно готуватися до зустрічі із роботодавцем і більш серйозно ставитися до пошуку роботи. Уникайте зазначених помилок нижче і ви точно станете конкурентним здобувачем при працевлаштуванні.

Найчастіші помилки при працевлаштуванні

Етикет будь-якого спілкування забороняє починати розмову з питань та теми про гроші. Навіть від найкваліфікованішого спеціаліста очікують, в першу чергу, зацікавленості в роботі та новому проекті, а ніяк не в грошах. Питання грошей найкраще обговорити у кінці, як підсумок вашого знайомства та презентації власного досвіду.

Ніколи не беріться критикувати минуле місце роботи, навіть якщо провокаційне питання було підняте роботодавцем. Менеджери по персоналу вважають, що здобувач, який скаржиться на минуле місце роботи- це тривожний знак. Такий спеціаліст найчастіше сприймається як невдячний співробітник, який запам’ятовує та носить в собі образи. Дуже часто роботодавці займають місце саме ваших минулих керівників. Якщо все ж таки вас напряму питають, чому ви вирішили змінити місце роботи, то наголосіть краще на тому, що ви вирішили розвиватися та вирішили змінити обстановку.

Не кажіть напряму роботодавцю, що ви чекаєте ще від багатьох компаній запрошення і ви невпевнені чи будете тут працювати, чи ні. Роботодавець може сприйняти це на свій рахунок і буде вважати, що його запрошення для вас другосортне. Можуть навіть одразу після співбесіди із вами викреслити вас зі списку претендентів.

Та ж сама історія і з питання про ваші плани на майбутнє. Краще відповісти коротко, але точно, ніж якщо ви будете розповідати про те, що хочете у майбутньому стати мандрівником і відправитися у подорож. Роботодавець все ж таки хоче взяти на роботу вмотивованого спеціаліста, який хоче розвиватися у своїй сфері та спеціальності.

І звісно, не забуть продивитися всі соціальні мережі і розчистити їх від непотрібної та сумнівної інформації щодо вас, як спеціаліста, бо роботодавець може контролювати і це.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх