Іноді молодому спеціалісту досить важко знайти роботу через нестачу досвіду пошуку роботи. В цій справі так само треба набити руку. Кваліфіковані спеціалісти так само дуже часто попадають у складні ситуації при пошуку роботи, бо від цього не застрахований ніхто. HR-ры та менеджери з персоналу рекомендують ретельно готуватися до зустрічі із роботодавцем і більш серйозно ставитися до пошуку роботи. Уникайте зазначених помилок нижче і ви точно станете конкурентним здобувачем при працевлаштуванні.
Етикет будь-якого спілкування забороняє починати розмову з питань та теми про гроші. Навіть від найкваліфікованішого спеціаліста очікують, в першу чергу, зацікавленості в роботі та новому проекті, а ніяк не в грошах. Питання грошей найкраще обговорити у кінці, як підсумок вашого знайомства та презентації власного досвіду.
Ніколи не беріться критикувати минуле місце роботи, навіть якщо провокаційне питання було підняте роботодавцем. Менеджери по персоналу вважають, що здобувач, який скаржиться на минуле місце роботи- це тривожний знак. Такий спеціаліст найчастіше сприймається як невдячний співробітник, який запам’ятовує та носить в собі образи. Дуже часто роботодавці займають місце саме ваших минулих керівників. Якщо все ж таки вас напряму питають, чому ви вирішили змінити місце роботи, то наголосіть краще на тому, що ви вирішили розвиватися та вирішили змінити обстановку.
Не кажіть напряму роботодавцю, що ви чекаєте ще від багатьох компаній запрошення і ви невпевнені чи будете тут працювати, чи ні. Роботодавець може сприйняти це на свій рахунок і буде вважати, що його запрошення для вас другосортне. Можуть навіть одразу після співбесіди із вами викреслити вас зі списку претендентів.
Та ж сама історія і з питання про ваші плани на майбутнє. Краще відповісти коротко, але точно, ніж якщо ви будете розповідати про те, що хочете у майбутньому стати мандрівником і відправитися у подорож. Роботодавець все ж таки хоче взяти на роботу вмотивованого спеціаліста, який хоче розвиватися у своїй сфері та спеціальності.
І звісно, не забуть продивитися всі соціальні мережі і розчистити їх від непотрібної та сумнівної інформації щодо вас, як спеціаліста, бо роботодавець може контролювати і це.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.