Jobs.ua сообщает, что по информации Государственной службы занятости, уже с 1 декабря сумма госпомощи по безработице (максимум) составляет 7 048 гривен.
Произошло данное увеличение суммы в связи с признанным с этой же даты, новым прожиточным минимумом для украинцев, считающихся трудоспособными. Выросший до 1 762 грн, этот показатель «подтянул» за собой и все «зависящие» от него пособия от государства.
Напомним, что прошлые показатели размеров прожиточного минимума и пособия по безработицы, составляли 1 684 и 6 736 грн, соответственно.
В это же время, выплаты, «привязанные» к размеру существующей МЗП (минимальной заработной платы), остаются неизменными, поскольку сама «минималка» будет находиться в неизменном состоянии до конца текущего года. Ее размер на сегодня составляет 3 200 гривен.
Ранее, с начала октября, в Украине начали выплачивать «новые» повышенные пенсии. К этому моменту, по данным из официальных источников, такие увеличенные пенсии уже получили свыше 10 000 000 наших граждан.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».