С середины декабря все пассажиры городской электрички смогут выбрать удобный для себя способ оплаты проезда. Кроме билетов, которые действуют сейчас, власти вводят жетоны и бесконтактные проездные, как в метро, — на месяц или на определенное количество поездок, правда, сколько они будут стоить, пока неизвестно.
Вчера работу городской электрички проинспектировал глава КГГА Александр Попов, который остался не очень доволен и нашел ряд недостатков. Например, когда поезд останавливается, расстояние между вагоном и платформой довольно большое, приходится «дыру» перепрыгивать.
Обеспокоился Попов и отсутствием туалетов на станциях. «Я не увидел ни одной общественной уборной! Электричка — это не временный вид транспорта. Нужно, чтобы на каждой станции был туалет», — сказал глава КГГА начальнику «Киевпасстранса» Николаю Ламбуцкому и начальнику главка транспорта Евгению Водовозову. Также на станциях появится больше электронных табло и хорошее освещение.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.