По состоянию на 16 июля в службе занятости Киева зарегистрированы 27 тыс. 205 человек. По сравнению с данными на начало этого месяца, количество безработных в Киеве увеличилось на 1 тыс. 067 человек. Такие данные предоставил Киевский городской центр занятости (КГЦЗ).
Как сообщает пресс-служба КГЦЗ, в середине июля статус безработных имели в целом 9 тыс. 388 киевлян, а в этом году его получили 4306 человек. При этом профессиональное обучение прошли 4151 безработный, еще 5451 - приняли участие в общественных работах. По состоянию на 16 июля в КГЦЗ трудоустроены 3695 человек.
Напомним, ранее директор Государственного центра занятости (ГЦЗ) Владимир Галицкий заявил, что основная проблема нашего рынка труда - низкие зарплаты, вследствие чего открытые вакансии невозможно укомплектовать квалифицированными кадрами. В.Галицкий отметил, что самый высокий уровень безработицы наблюдается в Ривненской, Тернопольской, Черновицкой областях. В свою очередь, наименьшее количество безработных зарегистрировано в Киеве.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.