По состоянию на 16 июля в службе занятости Киева зарегистрированы 27 тыс. 205 человек. По сравнению с данными на начало этого месяца, количество безработных в Киеве увеличилось на 1 тыс. 067 человек. Такие данные предоставил Киевский городской центр занятости (КГЦЗ).
Как сообщает пресс-служба КГЦЗ, в середине июля статус безработных имели в целом 9 тыс. 388 киевлян, а в этом году его получили 4306 человек. При этом профессиональное обучение прошли 4151 безработный, еще 5451 - приняли участие в общественных работах. По состоянию на 16 июля в КГЦЗ трудоустроены 3695 человек.
Напомним, ранее директор Государственного центра занятости (ГЦЗ) Владимир Галицкий заявил, что основная проблема нашего рынка труда - низкие зарплаты, вследствие чего открытые вакансии невозможно укомплектовать квалифицированными кадрами. В.Галицкий отметил, что самый высокий уровень безработицы наблюдается в Ривненской, Тернопольской, Черновицкой областях. В свою очередь, наименьшее количество безработных зарегистрировано в Киеве.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».