"Недостаток финансов приводит к ухудшению состояния колеи, тоннелей, подвижного состава, эскалаторов, систем энергопитания, сигнализации, электромеханического хозяйства", - сообщили в метрополитене.
Несмотря на это, Киевский метрополитен отмечает, что в январе-марте в целом обеспечил безопасные перевозки пассажиров.
При этом, по данным предприятия, количество хулиганских действий со стороны пассажиров (битье стекол в вагонах, проезд на сцепке вагонов) за указанный период не уменьшилось, а количество проходов в метро пассажиров в состоянии алкогольного опьянения существенно увеличилось.
Уменьшилось также количество несчастных случаев в метро с 16 в январе-марте 2008 года до 14 в аналогичный период 2009 года.
В метро считают, что основными причинами травматических случаев являются нарушения пассажирами правил пользования метро, личная неосторожность и ухудшение их самочувствия.
По материалам Українські новини
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.