Власти США повысили минимальную зарплату на 70%. Тем не менее, повышение цен на бензин и продукты питания не дают ощутить улучшения финансового положения.
Как сообщает агентство "Новости Америки", повышение зарплаты от $5,85 до $6,55 в час - второе из трех запланированных в 2008 году. В следующем году оно составит $7,25 в час. Рабочие с минимальной оплатой с радостью принимают такое повышение, но им все равно придется бороться с повышением цен. Постепенное поднятие минимальной заработной платы, это "капля в море по сравнению с повышением цен", заявил экономист компании "Lehman Brothers" Зах Пэндл (Zach Pandl).
Напомним, ранее Министр финансов Украины Виктор Пинзеник заявил, что до конца года произойдет рост на 31,6% минимальной пенсии, которая будет составлять 546 грн. В то же время, размер минимальной заработной платы повысится на 31,5%.
Министр также отметил, что с учетом введения с 1 сентября текущего года третьего этапа единой тарифной сетки, на 9,9% возрастет средняя заработная плата в бюджетной сфере.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.