По данным Минобразования, сейчас в стране 30 тыс. человек получают второе высшее образование, и 55% из них кардинально меняют свою прежнюю специальность, пишет в новом номере всеукраинский еженедельный журнал Корреспондент.
Количество желающих получить второе высшее образование, по статистке, приведенной Еленой Шестопаль, директором учебно-тренингового центра Профит, в среднем ежегодно растет на 20–30%.
Самые популярные направления второго высшего — это финансы (38%), психология (26%) и менеджмент (24%).
Пользуются спросом также иностранные языки, юриспруденция, дизайн и реклама.
«Я думаю, мы уже можем говорить о буме на второе высшее, причем речь идет именно о кардинальной смене профессии», — рассуждает Шестопаль.
Как правило, оставив прежнюю специальность и найдя новую работу уже совсем в другой сфере, люди чувствуют, что одной практики мало и для дальнейшего роста им не хватает знаний. Таким образом, студентами становятся и совсем молодые, получившие первый диплом «чтоб была корочка», и 50-летние «зубры», нуждающиеся в «модернизации».
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.