UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. На допомогу HR
  5. В Украине настал бум на второе высшее образование

В Украине настал бум на второе высшее образование

24.10.2007 142

По данным Минобразования, сейчас в стране 30 тыс. человек получают второе высшее образование, и 55% из них кардинально меняют свою прежнюю специальность, пишет в новом номере всеукраинский еженедельный журнал Корреспондент.

Количество желающих получить второе высшее образование, по статистке, приведенной Еленой Шестопаль, директором учебно-тренингового центра Профит, в среднем ежегодно растет на 20–30%.

Самые популярные направления второго высшего — это финансы (38%), психология (26%) и менеджмент (24%).

Пользуются спросом также иностранные языки, юриспруденция, дизайн и реклама.

«Я думаю, мы уже можем говорить о буме на второе высшее, причем речь идет именно о кардинальной смене профессии», — рассуждает Шестопаль.

Как правило, оставив прежнюю специальность и найдя новую работу уже совсем в другой сфере, люди чувствуют, что одной практики мало и для дальнейшего роста им не хватает знаний. Таким образом, студентами становятся и совсем молодые, получившие первый диплом «чтоб была корочка», и 50-летние «зубры», нуждающиеся в «модернизации».

По материалам "Корреспондент.net"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору