Министерство финансов предлагает повысить минимальные оптово-отпускные и розничные цены на водку и ликеро-водочные изделия на 26,4%.
Об этом сообщил источник в отрасли.
По его словам, согласно разработанному Минфином проекту постановления Кабмина, предлагается поднять минимальную оптово-розничную цену с 88,5 грн до 111,9 грн за литр 100% спирта, а розничную - с 130,5 грн до 165 грн за литр 100% спирта.
В случае принятия документа в предложенном виде минимальная цена бутылки (объем 0,5л.) водки в рознице вырастет на 6,9 грн - до 33 грн.
По словам источника, в пояснительной записке к проекту постановления Минфин аргументирует свое предложение необходимостью привести минимальные цены в соответствие с экономически обоснованным уровнем затрат на производство такой продукции в стране и рассчитывает, что его принятие увеличит удельный вес легального сектора производства и оборота ликероводочной продукции и доходы бюджета.
По данным собеседника, документ может быть вынесен на обсуждение Кабинета министров уже 22 февраля.
Отметим, минимальные цены на алкоголь были вновь введены в конце октября 2008 года по просьбе алкогольных компаний. Последний раз правительство Украины пересмотрело их в августе 2011 года. Минимальная розничная цена на бутылку водки объемом 0,5 л была увеличена на 45,3% - до 26,1 грн, коньяка (три звезды) - на 26,7%, до 33,08 грн, бутылки вина объемом 0,7 л - на 50%, до 18 грн.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.