Напомним, Верховная Рада 20 октября утвердила повышение социальных стандартов: в ближайший год прожиточный минимум может увеличиться на 249 гривен, а минимальная зарплата – на 272 гривни.
"За" высказались 254 парламентария. Из них 172 голоса дала фракция Партии регионов, 33 – НУНС, коммунисты дали 27 голосов, Блок Литвина – 19, из числа внефракционных нардепов законопроект поддержали 10 человек.
30 октября Ющенко заявил журналистам, что подписал закон.
29 октября исполняющий обязаннсоти министра финансов Игорь Уманский заявил, что Министерство финансов Украины предложит Кабмину Украины не выполнять закон о повышении соцстандартов в случае подписания его президентом Украины.
По расчетам Министерства финансов Украины, общая сумма дополнительных расходов для реализации норм указанного закона Украины составит: 8,1 миллиарда гривен в ноябре - декабре 2009 года против расходов, которые учтены при утверждении государственного бюджета на 2009 год; 71,3 миллиарда гривен в 2010 года против расходов, которые учтены в проекте государственного бюджета на 2010 год.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?