"Наша группа прибыла, чтобы предоставить поддержку Министерству здравоохранения Украины и разобраться с ситуацией", - сказал Ю.Пуккила.
Он отметил, что в состав группы входят 9 специалистов различных направлений, в том числе вирусологи и эпидемиологи. Задачей группы будет изучение ситуации, в частности, эксперты намерены изучить, почему в Украине настолько чрезвычайно высокий уровень заболеваемости ОРВИ.
Эксперты также хотят изучить случаи заболевания пандемическим гриппом А/H1N1, подтвержденные Министерством здравоохранения Украины.
Как сообщалось, по данным Минздрава, в результате эпидемии гриппа и острых респираторных заболеваний на территории Украины скончалось 70 граждан. Общее количество заболевших гриппом и ОРЗ на территории Украины превышает 255 тыс. человек. При этом лабораторно подтверждены 22 случая заражения вирусом A (H1N1).
30 октября 2009 г. Минздрав официально подтвердил наличие эпидемии гриппа в Украине. Правительство Украины объявило карантин в 4 областях страны.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?