Незважаючи на існуючи проблеми вітчизняної економіки, в Україні, все ж таки, збільшуються заробітні плати. Процес йде «не квапливо», але йде. На березень поточного року, середня заробітна плата, згідно з даними статистики, складала 8 382 грн, збільшившись за рік, майже на 10%.
Jobs.ua пропонує ознайомитися з декількома професіями, які на українському ринку праці, на сьогодення, вважаються найбільш трендовими, пропонуючи своїм здобувачам найбільш високу по країні заробітну плату.
Принаймні, за версією Держстату.
Статистичні дані говорять, що найбільш високооплачуваною роботою в країні сьогодні, є праця за професіями авіаційної галузі. У березні, наприклад, її робітники, у середньому, отримували близько 32 000 грн. Звичайно, найбільш високі зарплатні отримують кваліфіковані робітники у напрямках, безпосередньо зв’язаних зі специфікою галузі.
Слідом за ними, йдуть представники фінансової сфери діяльності. Різко набравши обороти (за місяць збільшились, майже на 23%), заробітні платні фінансистів гарантують цім робітникам середню зарплатню, близько 18 000 гривень.
Високі технології, також, залишаються поруч з попередніми лідерами цього імпровізованого «хіт-параду». У цьому напрямку, зарплатні пропозиції стартують з 8 000 – 30 000 грн на місяць, для співробітників з початковим рівнем Junior. У той же час, кваліфіковані робітники рівня Senior, можуть розраховувати на 60 000 й, навіть, на 10 000 грн/місяць. Середній показник зарплатні у галузі, складає суму 13 400 грн.
До речі, саму низьку заробітну плату в Україні, за той же період, отримали кур’єри та листоноші. За таку роботу, в середньому, платили трохи більше, ніж 5 000 грн на місяць.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».