Незважаючи на існуючи проблеми вітчизняної економіки, в Україні, все ж таки, збільшуються заробітні плати. Процес йде «не квапливо», але йде. На березень поточного року, середня заробітна плата, згідно з даними статистики, складала 8 382 грн, збільшившись за рік, майже на 10%.
Jobs.ua пропонує ознайомитися з декількома професіями, які на українському ринку праці, на сьогодення, вважаються найбільш трендовими, пропонуючи своїм здобувачам найбільш високу по країні заробітну плату.
Принаймні, за версією Держстату.
Статистичні дані говорять, що найбільш високооплачуваною роботою в країні сьогодні, є праця за професіями авіаційної галузі. У березні, наприклад, її робітники, у середньому, отримували близько 32 000 грн. Звичайно, найбільш високі зарплатні отримують кваліфіковані робітники у напрямках, безпосередньо зв’язаних зі специфікою галузі.
Слідом за ними, йдуть представники фінансової сфери діяльності. Різко набравши обороти (за місяць збільшились, майже на 23%), заробітні платні фінансистів гарантують цім робітникам середню зарплатню, близько 18 000 гривень.
Високі технології, також, залишаються поруч з попередніми лідерами цього імпровізованого «хіт-параду». У цьому напрямку, зарплатні пропозиції стартують з 8 000 – 30 000 грн на місяць, для співробітників з початковим рівнем Junior. У той же час, кваліфіковані робітники рівня Senior, можуть розраховувати на 60 000 й, навіть, на 10 000 грн/місяць. Середній показник зарплатні у галузі, складає суму 13 400 грн.
До речі, саму низьку заробітну плату в Україні, за той же період, отримали кур’єри та листоноші. За таку роботу, в середньому, платили трохи більше, ніж 5 000 грн на місяць.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.