Незважаючи на існуючи проблеми вітчизняної економіки, в Україні, все ж таки, збільшуються заробітні плати. Процес йде «не квапливо», але йде. На березень поточного року, середня заробітна плата, згідно з даними статистики, складала 8 382 грн, збільшившись за рік, майже на 10%.
Jobs.ua пропонує ознайомитися з декількома професіями, які на українському ринку праці, на сьогодення, вважаються найбільш трендовими, пропонуючи своїм здобувачам найбільш високу по країні заробітну плату.
Принаймні, за версією Держстату.
Статистичні дані говорять, що найбільш високооплачуваною роботою в країні сьогодні, є праця за професіями авіаційної галузі. У березні, наприклад, її робітники, у середньому, отримували близько 32 000 грн. Звичайно, найбільш високі зарплатні отримують кваліфіковані робітники у напрямках, безпосередньо зв’язаних зі специфікою галузі.
Слідом за ними, йдуть представники фінансової сфери діяльності. Різко набравши обороти (за місяць збільшились, майже на 23%), заробітні платні фінансистів гарантують цім робітникам середню зарплатню, близько 18 000 гривень.
Високі технології, також, залишаються поруч з попередніми лідерами цього імпровізованого «хіт-параду». У цьому напрямку, зарплатні пропозиції стартують з 8 000 – 30 000 грн на місяць, для співробітників з початковим рівнем Junior. У той же час, кваліфіковані робітники рівня Senior, можуть розраховувати на 60 000 й, навіть, на 10 000 грн/місяць. Середній показник зарплатні у галузі, складає суму 13 400 грн.
До речі, саму низьку заробітну плату в Україні, за той же період, отримали кур’єри та листоноші. За таку роботу, в середньому, платили трохи більше, ніж 5 000 грн на місяць.
У вашому оточенні є люди, які говорять так швидко і нерозбірливо, що нічого не збагнеш? Але навіть такі люди можуть заговорити чітко і переконливо, якщо скористаються добіркою чудових вправ для дикції, які підготував Jobs.ua.
Ви знали, що один цікавий тест на визначення профпридатності допоміг незвичайному в’язню втекти з в’язниці? Поговоримо про це в статті, а також з’ясуємо, які популярні тести стануть орієнтиром у визначенні ваших сильних сторін і вибору професійної кар’єри.
Портал з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua поставив низку питань штучному інтелекту Grok від X, щоб дізнатися, що думає цей ШІ про перспективи такої цікавої, потрібної і важливої в літературному світі професії, як літературний агент.
Розглянемо в статті метод STAR, щоб ваші відповіді на співбесідах набрали структурованого вигляду, були логічними, зрозумілими і переконливими.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.