Незважаючи на існуючи проблеми вітчизняної економіки, в Україні, все ж таки, збільшуються заробітні плати. Процес йде «не квапливо», але йде. На березень поточного року, середня заробітна плата, згідно з даними статистики, складала 8 382 грн, збільшившись за рік, майже на 10%.
Jobs.ua пропонує ознайомитися з декількома професіями, які на українському ринку праці, на сьогодення, вважаються найбільш трендовими, пропонуючи своїм здобувачам найбільш високу по країні заробітну плату.
Принаймні, за версією Держстату.
Статистичні дані говорять, що найбільш високооплачуваною роботою в країні сьогодні, є праця за професіями авіаційної галузі. У березні, наприклад, її робітники, у середньому, отримували близько 32 000 грн. Звичайно, найбільш високі зарплатні отримують кваліфіковані робітники у напрямках, безпосередньо зв’язаних зі специфікою галузі.
Слідом за ними, йдуть представники фінансової сфери діяльності. Різко набравши обороти (за місяць збільшились, майже на 23%), заробітні платні фінансистів гарантують цім робітникам середню зарплатню, близько 18 000 гривень.
Високі технології, також, залишаються поруч з попередніми лідерами цього імпровізованого «хіт-параду». У цьому напрямку, зарплатні пропозиції стартують з 8 000 – 30 000 грн на місяць, для співробітників з початковим рівнем Junior. У той же час, кваліфіковані робітники рівня Senior, можуть розраховувати на 60 000 й, навіть, на 10 000 грн/місяць. Середній показник зарплатні у галузі, складає суму 13 400 грн.
До речі, саму низьку заробітну плату в Україні, за той же період, отримали кур’єри та листоноші. За таку роботу, в середньому, платили трохи більше, ніж 5 000 грн на місяць.
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.