Новий проект розпорядження Нацкомфінпослуг моє суттєві зміни у частині професійних вимог щодо посад керівників та головних бухгалтерів фінансових організацій. Про це дізнавався Jobs.ua.
Наразі, керівником, головбухом або власником суттєвої участі у фінансовій установі не може стати особа, яка до цього упродовж півроку займала аналогічну посаду та мала проблеми з анулюванням або відкликанням усіх ліцензій. Ця норма буде використовуватися впродовж 5 років з моменту прийняття такого рішення регулятором.
Крім того, на ці та аналогічні посади не можна обирати осіб, які буди відсторонені від керівництва фінустановою, після встановлення тимчасовою адміністрацією фактів порушення установою законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку фінансових послуг.
Згідно за проектом, подібні норми розповсюджуються на головних бухгалтерів та керівників кредитних спілок, ломбардів, страхових компаній та інших фінансових установ. На такі організації, як банки та компанії-учасники фондового ринку, дана норма поширюватися не буде.
Нове положення має ще де-які вимоги для керівників у цих напрямках діяльності, серед яких такі, як наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра та проходження курсів підвищення кваліфікації. Також треба мати загальний трудовий стаж не менш ніж 5 років, серед яких, хоча б один рік, необхідно обіймати керівну посаду на ринку фінансових послуг.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?