Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

2.07.2018 114Автор: Александр Мавлидинов
В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

2.07.2018     114Автор: 

Новий проект розпорядження Нацкомфінпослуг моє суттєві зміни у частині професійних вимог щодо посад керівників та головних бухгалтерів фінансових організацій. Про це дізнавався Jobs.ua.

Наразі, керівником, головбухом або власником суттєвої участі у фінансовій установі не може стати особа, яка до цього упродовж півроку займала аналогічну посаду та мала проблеми з анулюванням або відкликанням усіх ліцензій. Ця норма буде використовуватися впродовж 5 років з моменту прийняття такого рішення регулятором.

Крім того, на ці та аналогічні посади не можна обирати осіб, які буди відсторонені від керівництва фінустановою, після встановлення тимчасовою адміністрацією фактів порушення установою законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку фінансових послуг.

Згідно за проектом, подібні норми розповсюджуються на головних бухгалтерів та керівників кредитних спілок, ломбардів, страхових компаній та інших фінансових установ. На такі організації, як банки та компанії-учасники фондового ринку, дана норма поширюватися не буде.

Нове положення має ще де-які вимоги для керівників у цих напрямках діяльності, серед яких такі, як наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра та проходження курсів підвищення кваліфікації. Також треба мати загальний трудовий стаж не менш ніж 5 років, серед яких, хоча б один рік, необхідно обіймати керівну посаду на ринку фінансових послуг.

Читайте также

 • Як побороти сонливість на роботі21 Сентябрь, 2018

  Кожен спецілаліст хоч раз відчував сонливість посеред робочого дня. З наукової точки зору сонливість на робочому місці супроводжується постійним чи періодичним бажанням заснути, не в призначений для цього час. При перших ознаках сонливості медики радять звернутися до лікарні, бо сонливість є симптомом багатьох серйозних захворювань, тому сонливість – вагомий привід звернутися до лікаря.

 • Актуальный рейтинг украинских зарплат20 Сентябрь, 2018

  Наибольшим спросом среди профессий в Украине сегодня пользуются представители таких специальностей, как слесаря, электромонтеры, швеи и трактористы

 • В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат19 Сентябрь, 2018

  На день сегодняшний, пока еще каждый четвертый гражданин Украины получает зарплату в сумме, меньшей чем 4 000 гривен

 • Найти работу руководителя сложнее всего18 Сентябрь, 2018

  Как ни странно, но руководителям тоже приходится искать работу и ходить по собеседованиям. С одной стороны, они обладают большим опытом в проведении деловых встреч, с другой – им сложнее всего найти новое место трудоустройства. Давайте попробуем выяснить в чем заключается сложность такого поиска работы и почему даже начальникам порой полезно ходить на собеседования.

 • Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових18 Сентябрь, 2018

  Звичайно, відповідь на питання хто буде ці нові посади обіймати, залежить від нас самих, від нашого розуміння прогресу, готовності навчатись новому й сприймати с позитивом новий світ, що будується безпосередньо перед нашими очима.

↑ Наверх