Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

2.07.2018 90Автор: Александр Мавлидинов
В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

В Україні нові вимоги до посад керівників фінустанов

2.07.2018     90Автор: 

Новий проект розпорядження Нацкомфінпослуг моє суттєві зміни у частині професійних вимог щодо посад керівників та головних бухгалтерів фінансових організацій. Про це дізнавався Jobs.ua.

Наразі, керівником, головбухом або власником суттєвої участі у фінансовій установі не може стати особа, яка до цього упродовж півроку займала аналогічну посаду та мала проблеми з анулюванням або відкликанням усіх ліцензій. Ця норма буде використовуватися впродовж 5 років з моменту прийняття такого рішення регулятором.

Крім того, на ці та аналогічні посади не можна обирати осіб, які буди відсторонені від керівництва фінустановою, після встановлення тимчасовою адміністрацією фактів порушення установою законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку фінансових послуг.

Згідно за проектом, подібні норми розповсюджуються на головних бухгалтерів та керівників кредитних спілок, ломбардів, страхових компаній та інших фінансових установ. На такі організації, як банки та компанії-учасники фондового ринку, дана норма поширюватися не буде.

Нове положення має ще де-які вимоги для керівників у цих напрямках діяльності, серед яких такі, як наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра та проходження курсів підвищення кваліфікації. Також треба мати загальний трудовий стаж не менш ніж 5 років, серед яких, хоча б один рік, необхідно обіймати керівну посаду на ринку фінансових послуг.

Читайте также

 • Пять вопросов, которые помогут найти хорошую работу22 Июль, 2018

  Мечтаете о хорошей работе? Пора мечты реализовывать в реальность!

 • Популярные направления в учебе: версия украинских абитуриентов20 Июль, 2018

  Оказалось, что согласно данным на 19 июля, в ВУЗы Украины было подано около миллиона заявлений на обучение бакалавров, младших специалистов и магистров. При этом, больше половины таких заявлений были поданы в электронном виде.

 • Частая причина увольнений – плохое руководство19 Июль, 2018

  Плохое руководство, и правда, является частой причиной увольнения сотрудников из украинских компаний. Эта проблема может также стать причиной многих других, как говорится в поговорке: «Рыба начинает гнить с головы». Проблемы плохого руководства первыми замечают, конечно, сотрудники. Ем не менее, предпочтительно полагаться на взгляд профессионала – психолога. Именно этот специалист в компании должен в самом начале распознать эту проблему по жалобам сотрудников и своим собственным наблюдениям. Для этого специалист организовывает специальные встречи, индивидуальные беседы и анкетирование.

 • "Пара слов" об уважении на работе19 Июль, 2018

  Даже, не рассматривая «карьерную лестницу», как саму цель, каждому из нас более комфортно работать в коллективе, в котором его уважают.

 • Сколько получает европейский президент?18 Июль, 2018

  «Взлеты и падения» зарплатных сумм, присутствуют и в жизни «сильных мира сего». Стоит заметить, что не все страны Европы, в том числе и наша, попали в список исследуемых

↑ Наверх