Закон явился чем-то абсолютно новым в области ватиканского законодательства, касающегося охраны труда. Кроме того, он стал исключительно актуальным в свете бурной полемики в итальянской прессе вокруг недавних забастовок, связанных с трагическими нарушениями трудового законодательства.
В Ватикане имеется особая дисциплинарная комиссия Римской курии. 81 статья Устава курии предусматривает, что, в соответствии с уставами отдельных ведомств, в них учреждаются компетентные службы, которые рассматривают факты нарушений трудовой дисциплины, собирают соответствующие свидетельства, оценивают степень тяжести этих нарушений и определяют вид дисциплинарного взыскания, которое должно применяться за совершенное нарушение.
Процедура разбирательства урегулирована с большей степенью подробности, чем это обычно принято для документов такого рода.
А перечень должностей Римской курии говорит о том, что большая часть ватиканских «чиновников» занята церковным правосудием. Это специфика Ватикана – государства почти без населения. Но там все же имеется некоторое количество трудящихся в разных сферах, например, на Ватиканском радио.
Цель нового закона – обеспечивать «постоянным и действенным образом безопасность и здоровье работающих в Ватикане».
Госсекретарь Ватикана кардинал Тарчизио Бертоне напомнил недавно, что для ватиканского персонала речь идет «не просто о трудовых отношениях, но о самой настоящей апостольской миссии».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.