По информации Jobs.ua в феврале Служба занятости украинской столицы приняла более 8 600 заявлений о временной безработице и примерно такое же количество вакансий.
При этом, некоторые вакансии предлагали заработные платы в размерах до 37 000 горн. Нижний уровень предлагаемой вакансиями зарплаты не превышал 5 000 гривен в месяц.
Среди сфер деятельности, которые требуют кадров такие, как транспорт, сфера продаж, автосервис, государственное управление и образование.
Немало вакансий предлагают и перерабатывающие предприятия. Однако, даже наличие больших зарплат не означает быстрое закрытие таких вакансий. Как отмечают специалисты Службы занятости многие из соискателей не удовлетворяют своими квалификациями работодателей, другие же не согласны с размерами предлагаемых оплат. Есть еще и категория «временно безработных», которые регистрируясь таковыми, на самом деле работают неофициально.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».