UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України
 5. Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать

Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать

15.03.2019 379Автор: Олександр Мавлідінов
Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать

Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать

15.03.2019     379Автор: 

По информации Jobs.ua в феврале Служба занятости украинской столицы приняла более 8 600 заявлений о временной безработице и примерно такое же количество вакансий.

При этом, некоторые вакансии предлагали заработные платы в размерах до 37 000 горн. Нижний уровень предлагаемой вакансиями зарплаты не превышал 5 000 гривен в месяц.

Среди сфер деятельности, которые требуют кадров такие, как транспорт, сфера продаж, автосервис, государственное управление и образование.

Немало вакансий предлагают и перерабатывающие предприятия. Однако, даже наличие больших зарплат не означает быстрое закрытие таких вакансий. Как отмечают специалисты Службы занятости многие из соискателей не удовлетворяют своими квалификациями работодателей, другие же не согласны с размерами предлагаемых оплат. Есть еще и категория «временно безработных», которые регистрируясь таковыми, на самом деле работают неофициально.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору