Не дивно, але дуже прикро, що вітчизняний показник вартості робочої години у дев’ятеро менше ніж його американський аналог.
Як дізнався Jobs.ua, Державна служба статистики підрахувала середню вартість годину роботи українця. Цей показник склав суму в 64 гривні. При тому, що, беручі до уваги не офіційні цифри, а реальну статистику заробітних плат пересічних українців, ця цифра виглядає ще більш «скромніше».
Кажучи по правді, цей показник, ще у березні поточного року був зовсім низьким – близько 53 грн за годину.
Зараз, найбільш «популярні» серед працівників, яких розшукують працедавці, пропонуючи погодинну оплату праці, це представники фізичного труда. Наприклад, вантажникам у сфері логістики, пропонують до 300 гривень за годину важкої праці. В той самий час, погодинна оплата водіїв, що доставляють їжу та воду, складає близько 250 грн. Водії таксі можуть розраховувати на 150грн за годину своєї праці.
Якщо порівняти ці цифри з показниками нормальної розвиненої економіки, наприклад, пресловутих Сполучених Штатів, то середня зарплатня, що нараховується погодинно, складає близько 22 доларів, що у гривневому еквіваленті рівняється 600 гривням.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.