Не дивно, але дуже прикро, що вітчизняний показник вартості робочої години у дев’ятеро менше ніж його американський аналог.
Як дізнався Jobs.ua, Державна служба статистики підрахувала середню вартість годину роботи українця. Цей показник склав суму в 64 гривні. При тому, що, беручі до уваги не офіційні цифри, а реальну статистику заробітних плат пересічних українців, ця цифра виглядає ще більш «скромніше».
Кажучи по правді, цей показник, ще у березні поточного року був зовсім низьким – близько 53 грн за годину.
Зараз, найбільш «популярні» серед працівників, яких розшукують працедавці, пропонуючи погодинну оплату праці, це представники фізичного труда. Наприклад, вантажникам у сфері логістики, пропонують до 300 гривень за годину важкої праці. В той самий час, погодинна оплата водіїв, що доставляють їжу та воду, складає близько 250 грн. Водії таксі можуть розраховувати на 150грн за годину своєї праці.
Якщо порівняти ці цифри з показниками нормальної розвиненої економіки, наприклад, пресловутих Сполучених Штатів, то середня зарплатня, що нараховується погодинно, складає близько 22 доларів, що у гривневому еквіваленті рівняється 600 гривням.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.
На етапі працевлаштування пошукач може передумати влаштовуватися в конкретну компанію. Як відмовити роботодавцю, сказати «ні» професійно? З’ясовуємо разом з Jobs.ua.