UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Вартість "години уркаїнської роботи"

Вартість "години уркаїнської роботи"

22.10.2018 316Автор: Олександр Мавлідінов
Вартість "години уркаїнської роботи"

Вартість "години уркаїнської роботи"

22.10.2018     316Автор: 

Не дивно, але дуже прикро, що вітчизняний показник вартості робочої години у дев’ятеро менше ніж його американський аналог.

Як дізнався Jobs.ua, Державна служба статистики підрахувала середню вартість годину роботи українця. Цей показник склав суму в 64 гривні. При тому, що, беручі до уваги не офіційні цифри, а реальну статистику заробітних плат пересічних українців, ця цифра виглядає ще більш «скромніше».

Кажучи по правді, цей показник, ще у березні поточного року був зовсім низьким – близько 53 грн за годину.

Зараз, найбільш «популярні» серед працівників, яких розшукують працедавці, пропонуючи погодинну оплату праці, це представники фізичного труда. Наприклад, вантажникам у сфері логістики, пропонують до 300 гривень за годину важкої праці. В той самий час, погодинна оплата водіїв, що доставляють їжу та воду, складає близько 250 грн. Водії таксі можуть розраховувати на 150грн за годину своєї праці.

Якщо порівняти ці цифри з показниками нормальної розвиненої економіки, наприклад, пресловутих Сполучених Штатів, то середня зарплатня, що нараховується погодинно, складає близько 22 доларів, що у гривневому еквіваленті рівняється 600 гривням.

Читайте також

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору