Виявляється, для більшості українських заробітчан, «солодка Польща» є не чим іншим, ніж «тимчасовим притулком».
Як дізнався Jobs.ua, згідно з результатами опитування, проведеного службою компанії «Персональний сервіс», більш ніж 50% українських трудових мігрантів, використовують спрощену можливість працевлаштування в Польщі, як одноразовий вид заробітку.
Так, 9% українців були «на заробітках» в цій країні не довше одного місяця. Трохи більше, ніж 27% працювали від з до 6 місяців. Й, тільки 8.2% провели на чужині від півроку до одного року, працюючи на місцевих роботодавців.
При цьому, опитування показало, що більш ніж 70% заробітчан виконують у Польщі роботи, які не передбачають жодної кваліфікації, заповнюючи собою такі сфери місцевого ринку праці, як будівництво, промисловість та аграрний напрямок.
У виробничій сфері працює близько 38% наших співвітчизників, ще 28% працюють у торгівлі.
Цікаво, що за оцінками Національного банку України, економічне зростання Польщі поступово згасає, що приводить к спаду й кількості мігрантів, які прагнуть потрапити на роботу до цієї держави. Також, на прогнозований спад такого типу міграції, суттєво впливає й скорочення темпів створення нових робочих місць на польському ринку праці.
Наприклад, у зрівнянні з першим півріччям минулого року, за цей період року поточного, кількість дозволів на працю в Польщі зросла всього на 20%, при зменшенні на 23% кількості поданих від українців заяв на офіційне працевлаштування в сусідній країні.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.