Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Вся правда про роботу за кордоном

Виходить, Польща вже не "та"?

12.03.2019 176Автор: Александр Мавлидинов
Виходить, Польща вже не "та"?

Виходить, Польща вже не "та"?

12.03.2019     176Автор: 

Виявляється, для більшості українських заробітчан, «солодка Польща» є не чим іншим, ніж «тимчасовим притулком».

Як дізнався Jobs.ua, згідно з результатами опитування, проведеного службою компанії «Персональний сервіс», більш ніж 50% українських трудових мігрантів, використовують спрощену можливість працевлаштування в Польщі, як одноразовий вид заробітку.

Так, 9% українців були «на заробітках» в цій країні не довше одного місяця. Трохи більше, ніж 27% працювали від з до 6 місяців. Й, тільки 8.2% провели на чужині від півроку до одного року, працюючи на місцевих роботодавців.

При цьому, опитування показало, що більш ніж 70% заробітчан виконують у Польщі роботи, які не передбачають жодної кваліфікації, заповнюючи собою такі сфери місцевого ринку праці, як будівництво, промисловість та аграрний напрямок.

У виробничій сфері працює близько 38% наших співвітчизників, ще 28% працюють у торгівлі.

Цікаво, що за оцінками Національного банку України, економічне зростання Польщі поступово згасає, що приводить к спаду й кількості мігрантів, які прагнуть потрапити на роботу до цієї держави. Також, на прогнозований спад такого типу міграції, суттєво впливає й скорочення темпів створення нових робочих місць на польському ринку праці.

Наприклад, у зрівнянні з першим півріччям минулого року, за цей період року поточного, кількість дозволів на працю в Польщі зросла всього на 20%, при зменшенні на 23% кількості поданих від українців заяв на офіційне працевлаштування в сусідній країні.

Читайте також

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору