RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. На работе
  5. Вредный конфликт

Вредный конфликт

11.01.2008 199
Вредный конфликт

Вредный конфликт

11.01.2008     199
Конфликт – дело непростое. И полезен он бывает только при правильном подходе. В остальных же случаях несет в себе вред не только эмоциональный но и материальный. Не верите? Как мы уже выяснили, согласно статистике, 25% своего времени менеджер тратит на разрешение конфликтных ситуаций. Причем, только около 5% конфликтов приносят пользу, все остальные являются разрушительными или деструктивными. Предположим, что зарплата менеджера составляет 10 000 у.е. в год. Таким образом, время, потраченное на конфликты, стоит 2000 у.е. А учитывая упущенную выгоду – ведь это время менеджер мог потратить на что-то более полезное – цифра становится еще в разы больше. То есть деструктивные конфликты приносят реальный урон, который может быть выражен в денежном эквиваленте. Но даже на этом дело еще не заканчивается. Работники, которым приходится постоянно находиться в атмосфере конфликтов, испытывают стресс. Тоже постоянный. А это значит, что у них не только низкая работоспособность, но и регулярные проблемы со здоровьем (о вреде стресса мы уже не раз говорили), а, следовательно, им приходится чаще брать больничные. К тому же, недоброжелательная атмосфера может являться причиной текучки кадров. А найти хорошего специалиста – не так уж и просто, не говоря уже о том, что не дешево. Конфликты могут поставить бизнес под угрозу, ведь, как было показано выше, они несут в себе не только моральные, но и материальные затраты. Поэтому, не следует забывать о том, что если конфликт можно решить – то это обязательно необходимо сделать, что бы не иметь потом дело с необратимыми последствиями. Издание "Работа+Карьера"

Читайте также

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 Август, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Наверх