RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваша зарплата
  5. Які гроші здатні зупинити "відтік кадрів" з України

Які гроші здатні зупинити "відтік кадрів" з України

8.10.2018 443Автор: Олександр Мавлідінов
Які гроші здатні зупинити "відтік кадрів" з України

Які гроші здатні зупинити "відтік кадрів" з України

8.10.2018     443Автор: 

Згідно з інформацією від міністра соцполітики Андрія Реви, середня заробітна платня, що отримує пересічний українець за свій труд на польському ринку праці, складає близько 19 200 у гривневому еквіваленті.

Безперечно, таку суму у якості зарплатні, пропонує, далеко не кожна вітчизняна компанія, тому й питання «їхати чи ні» на роботу за кордон, просто не виникає у багатьох заробітчан.

Як дізнався Jobs.ua, за даними Державної Прикордонної служби, постійну «робочу дислокацію» на території той же Польщі, має близько 3 200 000 українців. Це велика цифра, принаймні, для нормального функціювання українського ринку праці, без ніяких «дефіцитів кадрів».

Але, що, крім пресловутого патріотизму, може запропонувати держава своїм громадянам, які прагнуть гідного життя?

Пан Рева впевнений, що вихід є, і цей вихід – зростання добутків українців. За словами міністра, тільки середня заробітна платня в Україні, за розміром, не менш, ніж 15 000 грн, може припинити таке явище, як відтік кадрів з ринку праці країни.

Пан міністр не зупинився тільки на таких висновках, додавши, що за його розрахунками, середня зарплатня в країні, вже цієї зими, має сягнути показника у 10 000 грн. Що стосовно прогнозів, розмір середньої заробітної платні в Україні на рівні 15 000 грн, може бути досягнутий у чотирьохрічний термін.

Щодо можливого збільшення польських «міграційних» зарплатень за той же термін, інформації не було. Тож, сподіваємось на те, що цього часу країні вистачить, щоб «наздогнати» середні добутки хоч де-яких європейських країн.

Читайте также

  • Трамп, Маск і ринок праці США: що зміниться в 2025 році?31 Январь, 2025

    З приходом Трампа в Овальний кабінет очікуються зміни в багатьох сферах американського життя. Маск і Рамасвамі нещодавно заявили, що віддалена робота була «привілеєм ковідного часу», а в 2025 році федеральні службовці повинні відвідувати офіс п’ять днів на тиждень. Наскільки правдивими є їхні судження, і що загалом в перспективі може змінитися цьогоріч на американському ринку праці, з’ясовували Jobs.ua.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 Январь, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 Январь, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 

  • Основні причини неефективності робочих зустрічей і способи їх усунення24 Январь, 2025

    Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.

  • Правильно працюємо з агресією: важливі принципи екологічної комунікації22 Январь, 2025

    Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.


↑ Наверх