Згідно з інформацією від міністра соцполітики Андрія Реви, середня заробітна платня, що отримує пересічний українець за свій труд на польському ринку праці, складає близько 19 200 у гривневому еквіваленті.
Безперечно, таку суму у якості зарплатні, пропонує, далеко не кожна вітчизняна компанія, тому й питання «їхати чи ні» на роботу за кордон, просто не виникає у багатьох заробітчан.
Як дізнався Jobs.ua, за даними Державної Прикордонної служби, постійну «робочу дислокацію» на території той же Польщі, має близько 3 200 000 українців. Це велика цифра, принаймні, для нормального функціювання українського ринку праці, без ніяких «дефіцитів кадрів».
Але, що, крім пресловутого патріотизму, може запропонувати держава своїм громадянам, які прагнуть гідного життя?
Пан Рева впевнений, що вихід є, і цей вихід – зростання добутків українців. За словами міністра, тільки середня заробітна платня в Україні, за розміром, не менш, ніж 15 000 грн, може припинити таке явище, як відтік кадрів з ринку праці країни.
Пан міністр не зупинився тільки на таких висновках, додавши, що за його розрахунками, середня зарплатня в країні, вже цієї зими, має сягнути показника у 10 000 грн. Що стосовно прогнозів, розмір середньої заробітної платні в Україні на рівні 15 000 грн, може бути досягнутий у чотирьохрічний термін.
Щодо можливого збільшення польських «міграційних» зарплатень за той же термін, інформації не було. Тож, сподіваємось на те, що цього часу країні вистачить, щоб «наздогнати» середні добутки хоч де-яких європейських країн.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.