Іноді, висока платня за роботу, зовсім не вимагає складних знань щодо професії або надмірних зусиль. Хоча, певний високий ступень відповідальності на таких посадах, звичайно, існує.
Як дізнавався Jobs.ua, столичний центр зайнятості склав перелік професій, які мали високу зарплатню та знаходились у статусі «дефіцитних» у Києві та регіоні цієї осені.
Звичайно, перші місця переліку припали на рідкісні та «специфічні» зайняття такі, як консалтинг, фінансовий та маркетинговий менеджмент, тощо. На таких посадах, підприємці бажають бачити дійсних профі, за роботу яких готові платити тільки самі ставки від 20 000 до 37 000 гривень на місяць.
Як виявилося, не менш заробляють й монтажники систем кондиціювання, яким пропонують заробітну платню, що сягає 20 000 грн на самому «старті роботи». Київський охоронник у дитячий садок, також може непогано заробити. Сьогодні, за обіймання цієї посади готові платити 17 000 грн. До речі, приблизно таку ж саму суму пропонують й директорові дошкільного закладу.
Слюсарі, монтажники-будівельники та електрики восени заробляли 14-15 000 гривень щомісячно. Прибиральнику службових приміщень готові були платити до 7 000 грн, але ця професія очолила рейтинг спеціальностей, що знаходились у дефіциті. Серед фахівців, столичному ринку бракувало й таких спеціалістів, як бухгалтера, двірники та водії.
Крім того, згідно офіційних статистичних даних, за три місяці осені на обліку у Києві перебувало 8 500 людей, 88% з яких мають вищу освіту. При цьому, тільки у центрі зайнятості за той же період було презентовано 12 300 вакансій, які очікували своїх шукачів.
Розглянемо в статті метод STAR, щоб ваші відповіді на співбесідах набрали структурованого вигляду, були логічними, зрозумілими і переконливими.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.