Іноді, висока платня за роботу, зовсім не вимагає складних знань щодо професії або надмірних зусиль. Хоча, певний високий ступень відповідальності на таких посадах, звичайно, існує.
Як дізнавався Jobs.ua, столичний центр зайнятості склав перелік професій, які мали високу зарплатню та знаходились у статусі «дефіцитних» у Києві та регіоні цієї осені.
Звичайно, перші місця переліку припали на рідкісні та «специфічні» зайняття такі, як консалтинг, фінансовий та маркетинговий менеджмент, тощо. На таких посадах, підприємці бажають бачити дійсних профі, за роботу яких готові платити тільки самі ставки від 20 000 до 37 000 гривень на місяць.
Як виявилося, не менш заробляють й монтажники систем кондиціювання, яким пропонують заробітну платню, що сягає 20 000 грн на самому «старті роботи». Київський охоронник у дитячий садок, також може непогано заробити. Сьогодні, за обіймання цієї посади готові платити 17 000 грн. До речі, приблизно таку ж саму суму пропонують й директорові дошкільного закладу.
Слюсарі, монтажники-будівельники та електрики восени заробляли 14-15 000 гривень щомісячно. Прибиральнику службових приміщень готові були платити до 7 000 грн, але ця професія очолила рейтинг спеціальностей, що знаходились у дефіциті. Серед фахівців, столичному ринку бракувало й таких спеціалістів, як бухгалтера, двірники та водії.
Крім того, згідно офіційних статистичних даних, за три місяці осені на обліку у Києві перебувало 8 500 людей, 88% з яких мають вищу освіту. При цьому, тільки у центрі зайнятості за той же період було презентовано 12 300 вакансій, які очікували своїх шукачів.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.