Нестандартні завдання та нетипові повсякденні задачі дуже часто ставлять навіть досвідченого спеціаліста в тупик. Як правило, такі задачі не є повсякденними, бо вимагають більше уваги, більше знань, нестандартного підходу до їх виконання. Вони добре розвивають креативні навички, а також навички самостійно підбирати різні незвичні варіанти рішення. Тому керівники дуже часто дають такі завдання молодим спеціалістам, або для тих робітників, які стоять на шляху розвитку. Підлеглим залишається вчитися вирішувати нестандартні завдання та в процесі розвивати власні здібності.
Можна довго боятися приступати до вирішення подібних нестандартних завдань й навіть уникати їх, але все це не допоможе вам впоратись, зустрівшись з ними обличчям. Тож, давайте вчитися вирішувати нестандартні завдання, щоб їх виконання не було для вас неприємною несподіванкою, а навпаки цікавим викликом та досвідом.
Рішення нестандартних завдань неможливо підпорядкувати під одну логічну систему, на то вони й нестандартні, незвичні. Але ми зібрали для вас все ж таки декілька підказок, які допоможуть вам, якщо ідей зовсім не має.
Перед вами стоїть нестандартне завдання, до якого ви не знаєте як підступитися, ви в розгубленості. Як казав Пабло Пікассо: «Добрі художники копіюють…». А це значить, подивіться уважно що було до вас. Можливо, ви знайдете непоганий досвід своїх попередників чи відшукаєте в тому ж інтернеті непогані ідеї сучасників на цю тему. Але цього недостатньо, бо в підсумку вам потрібно створити щось своє індивідуальне, або піти далі та інтерпретувати ідеї попередників. Та це також варіант.
Ще одна ідея від зворотнього - винесіть проблему на колективне обговорення. «Одна голова добре, а дві краще». Не соромтесь попросити допомоги у своїх колег. В колективному обговоренні може народитися геніальна ідея та рішення для вашого завдання.
Ви також можете заручитися підтримкою наставників. Як правило, вони мають більше досвіду, тому в них завжди є ідеї, що порадити вам.
Якщо серед купи повсякденних завдань на вас навалилолось нестандартне завдання, то можливо непоганим рішенням стане добре відпочити та взагалі відключитися від будь-яких завдань. Дуже часто, щоб знайти нову ідею, нам потрібно перемикнутися думками на щось інше, добре якщо це буде відпочинок та почерпнути з відти натхнення.
Ще одна порада - стимулювати появлення ідей. Чи помічали ви за собою, як в процесі роботи чи на протязі дня до вас приходять свіжі ідеї, можливо невчасно та недоречно, але ви відсікаєте їх, бо вони не відносяться роботи, яку виконуєте зараз. Візьміть собі на замітку записувати будь-які нові ідеї на лист паперу, а в кінці дня перечитувати їх. Так зможете знайти для себе нові шляхи та свіжі ідеї для роботи.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.