RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020 1012Автор: Лоліта Платошкіна
Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020     1012Автор: 

Нестандартні завдання та нетипові повсякденні задачі дуже часто ставлять навіть досвідченого спеціаліста в тупик. Як правило, такі задачі не є повсякденними, бо вимагають більше уваги, більше знань, нестандартного підходу до їх виконання. Вони добре розвивають креативні навички, а також навички самостійно підбирати різні незвичні варіанти рішення. Тому керівники дуже часто дають такі завдання молодим спеціалістам, або для тих робітників, які стоять на шляху розвитку. Підлеглим залишається вчитися вирішувати нестандартні завдання та в процесі розвивати власні здібності.

Можна довго боятися приступати до вирішення подібних нестандартних завдань й навіть уникати їх, але все це не допоможе вам впоратись, зустрівшись з ними обличчям. Тож, давайте вчитися вирішувати нестандартні завдання, щоб їх виконання не було для вас неприємною несподіванкою, а навпаки цікавим викликом та досвідом.

Як швидко вирішити нестандартні завдання

Рішення нестандартних завдань неможливо підпорядкувати під одну логічну систему, на то вони й нестандартні, незвичні. Але ми зібрали для вас все ж таки декілька підказок, які допоможуть вам, якщо ідей зовсім не має.

Перед вами стоїть нестандартне завдання, до якого ви не знаєте як підступитися, ви в розгубленості. Як казав Пабло Пікассо: «Добрі художники копіюють…». А це значить, подивіться уважно що було до вас. Можливо, ви знайдете непоганий досвід своїх попередників чи відшукаєте в тому ж інтернеті непогані ідеї сучасників на цю тему. Але цього недостатньо, бо в підсумку вам потрібно створити щось своє індивідуальне, або піти далі та інтерпретувати ідеї попередників. Та це також варіант.

Ще одна ідея від зворотнього - винесіть проблему на колективне обговорення. «Одна голова добре, а дві краще». Не соромтесь попросити допомоги у своїх колег. В колективному обговоренні може народитися геніальна ідея та рішення для вашого завдання.

Ви також можете заручитися підтримкою наставників. Як правило, вони мають більше досвіду, тому в них завжди є ідеї, що порадити вам.

Якщо серед купи повсякденних завдань на вас навалилолось нестандартне завдання, то можливо непоганим рішенням стане добре відпочити та взагалі відключитися від будь-яких завдань. Дуже часто, щоб знайти нову ідею, нам потрібно перемикнутися думками на щось інше, добре якщо це буде відпочинок та почерпнути з відти натхнення.

Ще одна порада - стимулювати появлення ідей. Чи помічали ви за собою, як в процесі роботи чи на протязі дня до вас приходять свіжі ідеї, можливо невчасно та недоречно, але ви відсікаєте їх, бо вони не відносяться роботи, яку виконуєте зараз. Візьміть собі на замітку записувати будь-які нові ідеї на лист паперу, а в кінці дня перечитувати їх. Так зможете знайти для себе нові шляхи та свіжі ідеї для роботи.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх