UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020 1005Автор: Лоліта Платошкіна
Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020     1005Автор: 

Нестандартні завдання та нетипові повсякденні задачі дуже часто ставлять навіть досвідченого спеціаліста в тупик. Як правило, такі задачі не є повсякденними, бо вимагають більше уваги, більше знань, нестандартного підходу до їх виконання. Вони добре розвивають креативні навички, а також навички самостійно підбирати різні незвичні варіанти рішення. Тому керівники дуже часто дають такі завдання молодим спеціалістам, або для тих робітників, які стоять на шляху розвитку. Підлеглим залишається вчитися вирішувати нестандартні завдання та в процесі розвивати власні здібності.

Можна довго боятися приступати до вирішення подібних нестандартних завдань й навіть уникати їх, але все це не допоможе вам впоратись, зустрівшись з ними обличчям. Тож, давайте вчитися вирішувати нестандартні завдання, щоб їх виконання не було для вас неприємною несподіванкою, а навпаки цікавим викликом та досвідом.

Як швидко вирішити нестандартні завдання

Рішення нестандартних завдань неможливо підпорядкувати під одну логічну систему, на то вони й нестандартні, незвичні. Але ми зібрали для вас все ж таки декілька підказок, які допоможуть вам, якщо ідей зовсім не має.

Перед вами стоїть нестандартне завдання, до якого ви не знаєте як підступитися, ви в розгубленості. Як казав Пабло Пікассо: «Добрі художники копіюють…». А це значить, подивіться уважно що було до вас. Можливо, ви знайдете непоганий досвід своїх попередників чи відшукаєте в тому ж інтернеті непогані ідеї сучасників на цю тему. Але цього недостатньо, бо в підсумку вам потрібно створити щось своє індивідуальне, або піти далі та інтерпретувати ідеї попередників. Та це також варіант.

Ще одна ідея від зворотнього - винесіть проблему на колективне обговорення. «Одна голова добре, а дві краще». Не соромтесь попросити допомоги у своїх колег. В колективному обговоренні може народитися геніальна ідея та рішення для вашого завдання.

Ви також можете заручитися підтримкою наставників. Як правило, вони мають більше досвіду, тому в них завжди є ідеї, що порадити вам.

Якщо серед купи повсякденних завдань на вас навалилолось нестандартне завдання, то можливо непоганим рішенням стане добре відпочити та взагалі відключитися від будь-яких завдань. Дуже часто, щоб знайти нову ідею, нам потрібно перемикнутися думками на щось інше, добре якщо це буде відпочинок та почерпнути з відти натхнення.

Ще одна порада - стимулювати появлення ідей. Чи помічали ви за собою, як в процесі роботи чи на протязі дня до вас приходять свіжі ідеї, можливо невчасно та недоречно, але ви відсікаєте їх, бо вони не відносяться роботи, яку виконуєте зараз. Візьміть собі на замітку записувати будь-які нові ідеї на лист паперу, а в кінці дня перечитувати їх. Так зможете знайти для себе нові шляхи та свіжі ідеї для роботи.

Читайте також

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Вгору