UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020 998Автор: Лоліта Платошкіна
Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

Як навчитися вирішувати нестандартні завдання

27.01.2020     998Автор: 

Нестандартні завдання та нетипові повсякденні задачі дуже часто ставлять навіть досвідченого спеціаліста в тупик. Як правило, такі задачі не є повсякденними, бо вимагають більше уваги, більше знань, нестандартного підходу до їх виконання. Вони добре розвивають креативні навички, а також навички самостійно підбирати різні незвичні варіанти рішення. Тому керівники дуже часто дають такі завдання молодим спеціалістам, або для тих робітників, які стоять на шляху розвитку. Підлеглим залишається вчитися вирішувати нестандартні завдання та в процесі розвивати власні здібності.

Можна довго боятися приступати до вирішення подібних нестандартних завдань й навіть уникати їх, але все це не допоможе вам впоратись, зустрівшись з ними обличчям. Тож, давайте вчитися вирішувати нестандартні завдання, щоб їх виконання не було для вас неприємною несподіванкою, а навпаки цікавим викликом та досвідом.

Як швидко вирішити нестандартні завдання

Рішення нестандартних завдань неможливо підпорядкувати під одну логічну систему, на то вони й нестандартні, незвичні. Але ми зібрали для вас все ж таки декілька підказок, які допоможуть вам, якщо ідей зовсім не має.

Перед вами стоїть нестандартне завдання, до якого ви не знаєте як підступитися, ви в розгубленості. Як казав Пабло Пікассо: «Добрі художники копіюють…». А це значить, подивіться уважно що було до вас. Можливо, ви знайдете непоганий досвід своїх попередників чи відшукаєте в тому ж інтернеті непогані ідеї сучасників на цю тему. Але цього недостатньо, бо в підсумку вам потрібно створити щось своє індивідуальне, або піти далі та інтерпретувати ідеї попередників. Та це також варіант.

Ще одна ідея від зворотнього - винесіть проблему на колективне обговорення. «Одна голова добре, а дві краще». Не соромтесь попросити допомоги у своїх колег. В колективному обговоренні може народитися геніальна ідея та рішення для вашого завдання.

Ви також можете заручитися підтримкою наставників. Як правило, вони мають більше досвіду, тому в них завжди є ідеї, що порадити вам.

Якщо серед купи повсякденних завдань на вас навалилолось нестандартне завдання, то можливо непоганим рішенням стане добре відпочити та взагалі відключитися від будь-яких завдань. Дуже часто, щоб знайти нову ідею, нам потрібно перемикнутися думками на щось інше, добре якщо це буде відпочинок та почерпнути з відти натхнення.

Ще одна порада - стимулювати появлення ідей. Чи помічали ви за собою, як в процесі роботи чи на протязі дня до вас приходять свіжі ідеї, можливо невчасно та недоречно, але ви відсікаєте їх, бо вони не відносяться роботи, яку виконуєте зараз. Візьміть собі на замітку записувати будь-які нові ідеї на лист паперу, а в кінці дня перечитувати їх. Так зможете знайти для себе нові шляхи та свіжі ідеї для роботи.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору