Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.
Якщо ви ще не вирішили чи буде потрібен вам рекомендаційний лист та чи скористаєтесь ви ним чи ні, то ми хочемо, все ж таки, нагадати переваги цього документа. По-перше, завдяки ньому майбутній роботодавець має підтвердження щодо вашої особи та професійних здібностей. По-друге, це робить вас конкурентними на ринку праці, бо означає, що ви один з найкращих спеціалістів і робота ваша виконувалась відмінно. По-третє, саме цей документ формує вирішальне рішення роботодавця. Тому наявність цього документа і справді сприяє вашому швидкомку працевлаштуванню.
Отже, якщо ви вирішили, все ж таки, отримати від минулого роботодавця рекомендації, то наступні поради від рекрутингового порталу jobs.ua стануть вам у пригоді. Перше, що слід запам’ятати здобувачу, якщо ви звільнилися, не треба рвати мости з проботодавцем і видаляти його контакти. Якщо маєте можливість сподіватися на рекомендаційного листа від роботодавця, то навпаки до остаточного наступного працевлаштування, підтимуйте зв’язок та цікавтесь справами на минулому місті роботи.
Щоб отримати рекомендації від роботодавця, спробуйте розтаватися чи звільнятися спокійно без будь-яких емоційних незадоволень чи конфліктів. Перед звільненням запитайте напряму у вашого керівника, чи можете ви сподіватися на прекомендаційного листа для майбутнього працевлаштування. Найчастіше роботодавці вільно погоджуються надати вам такий документ.
І ще один лайфхак, якщо у вас є декілька керівників чи кураторів, то запросіть рекомендаційного листа у того, з ким ви найкраще спілкувалися і ладили.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.