Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.
Якщо ви ще не вирішили чи буде потрібен вам рекомендаційний лист та чи скористаєтесь ви ним чи ні, то ми хочемо, все ж таки, нагадати переваги цього документа. По-перше, завдяки ньому майбутній роботодавець має підтвердження щодо вашої особи та професійних здібностей. По-друге, це робить вас конкурентними на ринку праці, бо означає, що ви один з найкращих спеціалістів і робота ваша виконувалась відмінно. По-третє, саме цей документ формує вирішальне рішення роботодавця. Тому наявність цього документа і справді сприяє вашому швидкомку працевлаштуванню.
Отже, якщо ви вирішили, все ж таки, отримати від минулого роботодавця рекомендації, то наступні поради від рекрутингового порталу jobs.ua стануть вам у пригоді. Перше, що слід запам’ятати здобувачу, якщо ви звільнилися, не треба рвати мости з проботодавцем і видаляти його контакти. Якщо маєте можливість сподіватися на рекомендаційного листа від роботодавця, то навпаки до остаточного наступного працевлаштування, підтимуйте зв’язок та цікавтесь справами на минулому місті роботи.
Щоб отримати рекомендації від роботодавця, спробуйте розтаватися чи звільнятися спокійно без будь-яких емоційних незадоволень чи конфліктів. Перед звільненням запитайте напряму у вашого керівника, чи можете ви сподіватися на прекомендаційного листа для майбутнього працевлаштування. Найчастіше роботодавці вільно погоджуються надати вам такий документ.
І ще один лайфхак, якщо у вас є декілька керівників чи кураторів, то запросіть рекомендаційного листа у того, з ким ви найкраще спілкувалися і ладили.
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.