RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Як припинити вдосконалювати власне резюме

Як припинити вдосконалювати власне резюме

9.01.2020 520Автор: Лоліта Платошкіна
Як припинити вдосконалювати власне резюме

Як припинити вдосконалювати власне резюме

9.01.2020     520Автор: 

Деякі спеціалісти в період пошуку роботи намагаються приділити максимально уваги резюме. Вони його ретельно вичитують, часто дописують, переписують і виправляють його. Але спеціалісти сфери рекрутингу стверджують, що постійне переписування і вдосконалення резюме не прискорює пошуку роботи, а в деяких випадках навіть шкодить. Саме тому для спеціаліста дуже важливо вчасно припинити виправляти резюме, а краще зосередитись на інших більш ефективних способах прискорити власне працевлаштування.

Ефективні способи прискорити пошук роботи

Як зазначають менеджери з персоналу, в середньому пошук роботи займає у спеціаліста від 2 тижнів до 2 місяців. І в цей час так хочеться хоч трохи прискорити своє працевлаштування, тим самим вплинути на цей процес. Ми зібрали для вас дієві лайфхаки, які допоможуть вам прискорити пошук роботи та припинити вдосконалювати власне резюме.

Для того щоб припинити вдосконалювати резюме треба з самого початку виділити час на перевірку. Для цього можете скористатися спеціальними онлайн-ресурсами перевірки орфографії. Якщо у вас є така можливість, попросіть рідних чи друзів передивитися уважно резюме. Це допомагає з іншого ракурсу іншим людям ознайомитись із діловим документом. Незамилене око допомагає іноді відшукати такі помилки, на які б ви ніколи не звернули увагу. Ще одна вагома причина, за якою вам необхідно негайно припинити вдосконалення резюме - постійне доповнення ділового документа незначними фактами вашого професійного досвіду. Дуже часто починають пригадуватись факти з минулого досвіду чи курси, які зовсім не потрібні для вакансії. Щоб уникнути цього, одразу ставати вимоги до резюме на початку написання: коротко, точно, важливе. Окрім того, постійно вносячи правки, ви можете допустити додатково велику кількість помилок.

Щоб прискорити пошук роботи, вам зовсім не потрібно постійно переписувати резюме, а треба оновлювати його статус на сайті пошуку роботи. Це допоможе роботодавцям бачити ваше резюме в топі та звертати на вас увагу. Непоганим лайфхаком для здобувачів є пошук гарячих вакансій. Іноді таким чином можна знайти непогані пропозиції, єдине правило - швидко реагуйте.

Складіть з самого початку якісне резюме, припиніть вдосконалювати його, та зосередьтесь на процесі пошуку роботи.

Читайте также

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 Август, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Наверх