Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Все про резюме
 5. Як припинити вдосконалювати власне резюме

Як припинити вдосконалювати власне резюме

9.01.2020 158Автор: Лолита Платошкина
Як припинити вдосконалювати власне резюме

Як припинити вдосконалювати власне резюме

9.01.2020     158Автор: 

Деякі спеціалісти в період пошуку роботи намагаються приділити максимально уваги резюме. Вони його ретельно вичитують, часто дописують, переписують і виправляють його. Але спеціалісти сфери рекрутингу стверджують, що постійне переписування і вдосконалення резюме не прискорює пошуку роботи, а в деяких випадках навіть шкодить. Саме тому для спеціаліста дуже важливо вчасно припинити виправляти резюме, а краще зосередитись на інших більш ефективних способах прискорити власне працевлаштування.

Ефективні способи прискорити пошук роботи

Як зазначають менеджери з персоналу, в середньому пошук роботи займає у спеціаліста від 2 тижнів до 2 місяців. І в цей час так хочеться хоч трохи прискорити своє працевлаштування, тим самим вплинути на цей процес. Ми зібрали для вас дієві лайфхаки, які допоможуть вам прискорити пошук роботи та припинити вдосконалювати власне резюме.

Для того щоб припинити вдосконалювати резюме треба з самого початку виділити час на перевірку. Для цього можете скористатися спеціальними онлайн-ресурсами перевірки орфографії. Якщо у вас є така можливість, попросіть рідних чи друзів передивитися уважно резюме. Це допомагає з іншого ракурсу іншим людям ознайомитись із діловим документом. Незамилене око допомагає іноді відшукати такі помилки, на які б ви ніколи не звернули увагу. Ще одна вагома причина, за якою вам необхідно негайно припинити вдосконалення резюме - постійне доповнення ділового документа незначними фактами вашого професійного досвіду. Дуже часто починають пригадуватись факти з минулого досвіду чи курси, які зовсім не потрібні для вакансії. Щоб уникнути цього, одразу ставати вимоги до резюме на початку написання: коротко, точно, важливе. Окрім того, постійно вносячи правки, ви можете допустити додатково велику кількість помилок.

Щоб прискорити пошук роботи, вам зовсім не потрібно постійно переписувати резюме, а треба оновлювати його статус на сайті пошуку роботи. Це допоможе роботодавцям бачити ваше резюме в топі та звертати на вас увагу. Непоганим лайфхаком для здобувачів є пошук гарячих вакансій. Іноді таким чином можна знайти непогані пропозиції, єдине правило - швидко реагуйте.

Складіть з самого початку якісне резюме, припиніть вдосконалювати його, та зосередьтесь на процесі пошуку роботи.

Читайте також

 • Пошук роботи й соцмережі22 січень, 2020

  Шукаючи роботу, ми намагаємося ретельно скласти резюме, підготуватися до співбесіди. Але інколи забуваємо ще про одне, не менш важливе... Про свої акаунти в соціальних мережах.

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!21 січень, 2020

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Інтроверт. Як поводити себе у колективі20 січень, 2020

  Незважаючи на те, що більшість суспільства здатна «навішувати» ярлики на тих, хто не схожий на них самих, інтроверту ніколи не слід намагатися змінювати свою особистість та поводитися «як більшість»

 • Критерії вибору першого робочого місця19 січень, 2020

  Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день19 січень, 2020

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

↑ Вгору