RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Як пройти співбесіду з роботодавцем?

Як пройти співбесіду з роботодавцем?

9.03.2006 298
Як пройти співбесіду з роботодавцем?

Як пройти співбесіду з роботодавцем?

9.03.2006     298
Ось деякі з питань, відповіді на які бажано отримати: Як приблизно виглядатиме мій робочий день? Кому я буду безпосередньо підпорядкований? Чи можна зустрітися з цією людиною? Чи буде хтось у підпорядкуванні у мене? Чи можу я з ним зустрітися? Наскільки важлива ця робота для організації? Які можливості для службового та професійного зростання передбачаються? Чи є сенс розраховувати на підвищення кваліфікації або навчання за рахунок організації? Чому попередній працівник залишив це місце? Чим ця людина займається тепер? У чому полягає головна проблема (задача, ціль) даної роботи? Закінчуючи співбесіду, слід також уточнити свої наступні дії. Може бути так, що, перш ніж буде прийняте остаточне рішення, вам призначать нову зустріч або, скажімо, психологічне тестування. Можливо, знадобиться додаткова інформація про вас. У будь якому випадку постарайтеся окреслити терміни та визначити, яким саме чином ви будете підтримувати зв'язок. Важливо не лише правильно почати і провести співбесіду, але й добре її закінчити. Намагайтесь завершити зустріч у позитивному тоні, підтвердіть свою зацікавленість та ще раз відзначте, чому саме ваша кандидатура буде найкращою для виконання планованої роботи. Не буде зайвим подякувати співрозмовнику за люб'язність та увагу, а також за відведений вам час. По матеріалам сайту "Пcихологія безпеки"

Читайте также

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Наверх