Зуби айтішника та клінчери – що це за терміни і як вони пов’язані із графіком роботи? Пропонуємо вам з’ясувати це разом із Jobs.ua, а також дізнатися про методи профілактики зубів ротової порожнини, особливо якщо ви маєте ненормований графік роботи або ж працюєте вночі.
Якщо хтось поставив собі це запитання, то це дуже хороше питання – як режим роботи пов’язаний із здоров’ям зубів та усієї порожнини рота. Якщо ви не працюєте по ночах, запиваючи напружені робочі години кавою і заїдаючи смачними, проте не надто корисними для ваших зубів бутербродами – це добра ознака того, що до сорока, і навіть до 50-60-ти років ви збережете ваші власні зуби, та ще й у доволі непоганому стані.
То як пов’язані між собою ці речі – тобто стан зубів і робочий режим?
Наприклад, ви маєте вільний графік роботи, працюєте віддалено і полюбляєте працювати ночами. Якщо не надто приділяєте уваги своєму харчуванню – значить, швидше за все надаєте перевагу фаст-фуду, бутербродам і каві. Ну гаразд – ще чаю. Та енергетикам з чіпсами та іншими снеками: так, вони смачні, зате які шкідливі не тільки для внутрішніх органів, а й для зубів (і ротової порожнини в цілому).
Якщо це так – шансів довго протриматися у нелегкому протистоянні проти швидких вуглеводів, газованої води, порушеного балансу кислотності та ряду інших проблем у ваших зубів майже немає. Стоматологи навіть термін між собою придумали – зуби айтішника, тобто типового айтішника, який харчується великою кількістю шкідливої їжі, зловживає кавою, енергетиками і газованими напоями, яку значно псують зубну емаль; та ще й працює ночами, запиваючи дедлайни новими порціями кофеїну і приймаючи їжу в ході роботи. Безперечно, кожен хоча б іноді так робив, але це «іноді» не потрібно перетворювати на «постійно».
Зуби айтішника – це злегка стесана емаль, карієс в труднодоступних місцях, куди майже не зазирає зубна щітка. І обов’язково – хоча б парочка запущених зубів, які давно просяться в крісло стоматолога. Що погіршує ситуацію – небажання відвідувати стоматолога, хоча проблема не з фінансового боку.
Ще один цікавий термін – клінчери. Це такі люди, які під впливом стресу, нервових ситуацій щосили стискають щелепи, і внаслідок – швидше стирається емаль. Робити так в жодному разі не потрібно. Якщо ви ловили себе на цьому і не можете впоратися самостійно, потрібно звернутися до спеціаліста.
Якщо ми говоримо про ненормовані графіки роботи, нічні години роботи і напружені дні перед дедлайнами – то це означає порушений режим дня, можливо, навіть переїдання і зловживання кавою. Все це призводить до руйнування емалі, і, відповідно, появі карієсу.
Неприємно читати про такі речі – зіпсовані зуби, карієс, чи не так? А ще неприємніше, коли в самого з’являються проблеми із зубами. Люди схильні відтягувати відвідування стоматолога, бо страх перед стоматологічним кріслом переслідує багатьох із дитинства. Але щоб ваші відвідини стоматолога були легкими і безболісними, дотримуйтеся профілактичних заходів, зазначених нижче:
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.