Вітаємо, якщо вас прийняли на роботу. Найскладніше вже позаду, але попереду - випробувальний термін, який точно вирішіть чи залишитесь ви на цій посаді в цій компанії чи ні. Тому найголовнішім завданням на цей період для здобувача є показати себе з найкращої сторони, щоб роботодавець прийняв остаточне рішення щодо працівника.
Як показує практика, віпробувальній термін найчастіше не перевищує трьох місяців. А на практиці тим паче складає від 1,5 до 2 місяців. Тобто, якщо спеціаліст показує непогані результати роботи за вакансією, то його випробувальний термін може бути скорочений, за персональним рішенням роботодавця.
jobs.ua зібрали для вас цінні поради, які можуть вам допомогти без труднощів пережити випробувальний термін на новому робочому місці.
Отже, перша порада пов’язана зі швидкістю встановлювати зв’ язки, а також реабілітуватися на новому місці роботи. Досить важко і встигати занурюватись у нову роботу, завдання і бути соціально активною людиною. Але намагайтесь поєднувати ці два аспекти, бо саме воні допоможуть вам отримати цінну інформацію про компанію, роботу в неї. Приєднайтесь до компанії своїх колег на обід і зможете стати невідємною її частиною.
Ось ще одна цінна порада для вас - намагайтеся не запизнюватися на робочий день під час віпробувального терміну. Це не ліше скаже роботодавцю, що ви пунктуальна людина, але й покаже, що ви досить відповідальна.
Якщо ви отрімаєте від роботодавця поради чи зауваження щодо віконання свої обов’язків чи завдань, намагайтесь сприймати цю критику легко і спокийно. По-перше, ві на віпробувальному терміні, по-друге - ві повинні навчитися і пидлаштуватися до нових порядків і направленню компанії.
В перші дні випробувального терміну на вас буде сипатися велика кількість завдань від усюди. Спробуйте розтавити одразу пріорітети і виконувати спочатку ті, що ставить ваш керивник, а всі інші узгоджуйте з керивніком та визначайте дедлайни, на які завдання повинно бути виконано.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!