Вітаємо, якщо вас прийняли на роботу. Найскладніше вже позаду, але попереду - випробувальний термін, який точно вирішіть чи залишитесь ви на цій посаді в цій компанії чи ні. Тому найголовнішім завданням на цей період для здобувача є показати себе з найкращої сторони, щоб роботодавець прийняв остаточне рішення щодо працівника.
Як показує практика, віпробувальній термін найчастіше не перевищує трьох місяців. А на практиці тим паче складає від 1,5 до 2 місяців. Тобто, якщо спеціаліст показує непогані результати роботи за вакансією, то його випробувальний термін може бути скорочений, за персональним рішенням роботодавця.
jobs.ua зібрали для вас цінні поради, які можуть вам допомогти без труднощів пережити випробувальний термін на новому робочому місці.
Отже, перша порада пов’язана зі швидкістю встановлювати зв’ язки, а також реабілітуватися на новому місці роботи. Досить важко і встигати занурюватись у нову роботу, завдання і бути соціально активною людиною. Але намагайтесь поєднувати ці два аспекти, бо саме воні допоможуть вам отримати цінну інформацію про компанію, роботу в неї. Приєднайтесь до компанії своїх колег на обід і зможете стати невідємною її частиною.
Ось ще одна цінна порада для вас - намагайтеся не запизнюватися на робочий день під час віпробувального терміну. Це не ліше скаже роботодавцю, що ви пунктуальна людина, але й покаже, що ви досить відповідальна.
Якщо ви отрімаєте від роботодавця поради чи зауваження щодо віконання свої обов’язків чи завдань, намагайтесь сприймати цю критику легко і спокийно. По-перше, ві на віпробувальному терміні, по-друге - ві повинні навчитися і пидлаштуватися до нових порядків і направленню компанії.
В перші дні випробувального терміну на вас буде сипатися велика кількість завдань від усюди. Спробуйте розтавити одразу пріорітети і виконувати спочатку ті, що ставить ваш керивник, а всі інші узгоджуйте з керивніком та визначайте дедлайни, на які завдання повинно бути виконано.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.