Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Випробувальний термін

Як успішно пройти випробувальний термін

10.03.2019 63Автор: Лолита Платошкина
Як успішно пройти випробувальний термін

Як успішно пройти випробувальний термін

10.03.2019     63Автор: 

Вітаємо, якщо вас прийняли на роботу. Найскладніше вже позаду, але попереду - випробувальний термін, який точно вирішіть чи залишитесь ви на цій посаді в цій компанії чи ні. Тому найголовнішім завданням на цей період для здобувача є показати себе з найкращої сторони, щоб роботодавець прийняв остаточне рішення щодо працівника.

Як показує практика, віпробувальній термін найчастіше не перевищує трьох місяців. А на практиці тим паче складає від 1,5 до 2 місяців. Тобто, якщо спеціаліст показує непогані результати роботи за вакансією, то його випробувальний термін може бути скорочений, за персональним рішенням роботодавця.

jobs.ua зібрали для вас цінні поради, які можуть вам допомогти без труднощів пережити випробувальний термін на новому робочому місці.

Поради щодо проходження випробувального терміну

Отже, перша порада пов’язана зі швидкістю встановлювати зв’ язки, а також реабілітуватися на новому місці роботи. Досить важко і встигати занурюватись у нову роботу, завдання і бути соціально активною людиною. Але намагайтесь поєднувати ці два аспекти, бо саме воні допоможуть вам отримати цінну інформацію про компанію, роботу в неї. Приєднайтесь до компанії своїх колег на обід і зможете стати невідємною її частиною.

Ось ще одна цінна порада для вас - намагайтеся не запизнюватися на робочий день під час віпробувального терміну. Це не ліше скаже роботодавцю, що ви пунктуальна людина, але й покаже, що ви досить відповідальна.

Якщо ви отрімаєте від роботодавця поради чи зауваження щодо віконання свої обов’язків чи завдань, намагайтесь сприймати цю критику легко і спокийно. По-перше, ві на віпробувальному терміні, по-друге - ві повинні навчитися і пидлаштуватися до нових порядків і направленню компанії.

В перші дні випробувального терміну на вас буде сипатися велика кількість завдань від усюди. Спробуйте розтавити одразу пріорітети і виконувати спочатку ті, що ставить ваш керивник, а всі інші узгоджуйте з керивніком та визначайте дедлайни, на які завдання повинно бути виконано.

Читайте також

 • Общение с начальством19 березень, 2019

  Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.

 • "Гендерна рівність" українських зарплат18 березень, 2019

  Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

 • Що враховувати, перед працевлаштуванням17 березень, 2019

  Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

 • Европа борется с гендерным неравенством15 березень, 2019

  Берлинские автоперевозчики против гендерного неравенства в заработных платах

 • Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать 15 березень, 2019

  Восемь тысяч вакансий против такого же количества соискателей. Есть ли безработица в Украине?

↑ Вгору