RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Подводные камни трудоустройства
  5. Як відгукуватися на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім параметрам

Як відгукуватися на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім параметрам

23.12.2018 2082Автор: Лоліта Платошкіна
Як відгукуватися на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім параметрам

Як відгукуватися на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім параметрам

23.12.2018     2082Автор: 

Можливо ви помічали, що припрацевлаштуванні багато хто зі спеціалістів не відповідають ідеально вакансіям від прямих роботодавців. Чесно кажучи, не завжди і самі вакансії відповідають найідеальнішим спеціалістам. Багато хто з них скаржиться на те, що роботодавець формує неоправдані вимоги. Це відбувається дуже часто через те, що роботодавець підбирає максимально відповідного робітника під вакансію та задачі, тому перераховує всі можливі навички, наявність яких, можливо, йому знадобиться. Тож виникає питання, як правильно відгукуватись на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім зазначеним роботодавцем параметрам?

Перш ніж відгукуватись на вакансію, яка вам сподобалась, оцініть на скільки важливий той пункт чи параметр, який відсутній у вас, чи зможете ви працювати і виконувати завдання без наявності у вас цього пункту, чи зможете його осягнути у найближчий час. Якщо ви чітко розумієте, що цей параметр є базовим і без нього ви не зможете побудувати свою повсякденну роботу, то краще відмовитись від цієї ідеї. Якщо ж цей параметр не становить базовий принцип, на якому будується ваша робота, то вам слід обдумати, як вам відгукнутися на вакансію, обійшовши цей параметр.

Параметри, які не відповідають вакансіям

Ви маєте менший досвід роботи, ніж зазначено роботодавцем. Загалом, якщо роботодавець не акцентує увагу на цій умові, то нічого серйозного не має, якщо вам не вистачає декількох місяців до зазначеного ним досвіду. Все ж таки, якщо за той досвід роботи, що є у вас ви достатньо накопичили навичок та умінь, щоб осягнути відкриту вакансію, то у роботодавця не виникне зайвих питань чи претензій.

Якщо ваші знання іноземної мови недостатні для осягнення цієї вакансії, то вам слід уточнити у роботодавця чим саме і для якої діяльності потрібне знання мови. Можливо у вас гарно розвинута розмовна іноземна мова і це буде зовсім достатньо для того, щоб отримати вакансію.

Ваша спеціалізація, зазначена в дипломі, не відповідає той, на яку ви збираєтесь відгукнутися чи працюєте зараз. Не засмучуйтесь через цей параметр, бо багато роботодавців взагалі не звертають на це у резюме. Ви можете бути будь-ким за фахом, але якщо ви справді ефективний співробітник за затребуваною вакансією, то ви будете конкурентним на ринку праці завжди.

Якщо у вас є можливість не зазначати цей параметр, то буде найкращим якось обійти його. Якщо ви вирішили все ж таки зазначити, то знайдіть можливість зм’ягчити його та прикрасити своїми найкращими вміннями та навичками.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


↑ Наверх