«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Зверніть увагу на цю статтю та зазначені рекомендації в ній на такому важливому етапі працевлаштування.
Думки про звільнення періодично навідують кожно спеціаліста, бо бувають періоди коли труднощі на роботі беруть верх. Але звільнятися у невідомість страшно, адже пошуки нової роботи можуть затягнутися на довгий час, а виплати з минулої швидко закінчаться. Тож більшість обирає безпечний варіант – шукати нову роботу, залишаючись на старій.
Перш ніж роботодавець і здобувач зустрічають один одного, обидва проходять досить складний процес рекрутингу та відбору.
Наш світ наповнений парадоксами, і один з них такий: якщо ви супер професіонал, вас можуть не взяти на роботу… саме через це. Ніби нелогічно звучить, чи не так? І все ж спробуємо розібратися, чому висококваліфікованим фахівцям деякі роботодавці запросто можуть відмовити.
Новий проект «Допомога українським біженцям із працевлаштуванням» від ГО «Антикорупційний штаб» та їх партнерів націлений саме на вирішення труднощів із пошуком роботи для українців за кордоном.
Може видатися, що ІТ-компаніям вигідніше наймати молодих людей, які тільки позакінчували вузи, але не можуть похвалитися значним досвідом. Побутує хибна думка, що людям після тридцяти п’яти складніше вписатися в корпоративну культуру, що вони можуть почуватися не в своїй тарілці поруч з двадцятилітніми колегами.
Зберіться та будьте готові до періоду адаптації на новому місці та у колективі. У такому процесі, завжди є місце компромісам, але ви повинні й чітко визначити власні орієнтири та цінності, щоб не втрачати «самого себе»
Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».
Можливо ви помічали, що припрацевлаштуванні багато хто зі спеціалістів не відповідають ідеально вакансіям від прямих роботодавців. Чесно кажучи, не завжди і самі вакансії відповідають найідеальнішим спеціалістам. Багато хто з них скаржиться на те, що роботодавець формує неоправдані вимоги. Це відбувається дуже часто через те, що роботодавець підбирає максимально відповідного робітника під вакансію та задачі, тому перераховує всі можливі навички, наявність яких, можливо, йому знадобиться. Тож виникає питання, як правильно відгукуватись на вакансію, якщо ви не відповідаєте всім зазначеним роботодавцем параметрам?
Профессиональный опыт приходит с годами. Но возраст является как преимуществом в данном случае, так и недостатком. Соискатели в возрасте утверждают, что после сорока очень сложно найти работу. Давайте разберемся почему так случается и какие существуют окольные пути решения этой проблемы.