Результати опитування, яке проводила компания Jobs.ua, показали думки українських працівників щодо нарахування пенсій.
На запитання «Як ви бачите накоплення власних пенсійних збережень?», респонденти відповіли таким чином.
30% з них згодні з існуючою системою, коли пенсії формуються за допомогою Пенсійного фонду держави.
70% вважають, що їм було би краще накопичувати майбутню пенсію «власними силами». Під «власними силами», мається на увазі, регулярні відчислення з доходів людини, які здійснюються за попереднім узгодженням з нею й на той рахунок, який обирає людина.
Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати.
Але й респонденти опитування, й діячи з політики, що мають такі думки, уточнюють, що для такого підходу у накопиченні пенсій, країні потрібно ще багато змін у таких напрямках, як безпека банківської сфери та захищеність громадян від можливого шахрайства з їх грошима.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.